• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Maske takmadı, uçağı birbirine kattı! Tükürükler tekmeler havalarda uçuştu

Koronavirüs salgını ortaya çıktığından beri hava ulaşımında maske kullanımının zorunlu kılınması dünyanın çeşitli yerlerinde uçaklarda şiddetli kavgalar çıkmasına sebep oluyor.

  • Reklam
Maske takmadı, uçağı birbirine kattı! Tükürükler tekmeler havalarda uçuştu
02 Haziran 2021 - 17:39
Reklam
Sosyal medyada paylaşılıp dünya çapında haber olan bu kavgaların son örneği İspanya'dan İtalya'ya giden yolcu uçağında maske takmayı reddeden kadının uçağı adeta boks ringine çevirmesiyle yaşandı.

İbiza’dan Milano’ya giden Ryanair uçağında, öfkeli bir İtalyan kadının maske takmakla ilgili bir tartışma sırasında başka bir kadın yolcuya saldırırken görüntülendiği o anların kamera görüntüleri YouTube’da paylaşılınca adeta dünyada viral hale gelerek yayıldı.


Yerel basında çıkan haberlere göre, diğer yolcular İtalyan kadından maskesini takmasını istedi. Kadın ise önce sözlü olarak hakaret ederek duruma tepki gösterdi. Maskesiz olan ve maske takmayı şiddetle reddeden kadın gerginlik tırmandıkça, yolcuların üstüne tükürmeye ve onlara fiziksel olarak saldırmaya başlarken kadının kendisine tepki gösteren kişilere tekmeler atarak saldırdığı anlar diğer yolcular tarafından cep telefonlarıyla anbean kaydedildi.


Uçuş ekibinin henüz kalkmamış olan uçaktan kadını indirmek için araya girdiği görüntülerde kadının dışarı çıkartılırken uçuş görevlilerine de saldırdığı görülürken saldırıyı gerçekleştiren kadının uçaktan indirildikten sonra fiziksel saldırı ve hakaretten ceza alıp almadığı ise açıklanmadı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum