Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Merit Otelleri'nden açılış tarihi ile ilgili açıklama!

Koronavirüs salgınının ekonomik yükü tüm dünyada başta turizm sektöründe ağır şekilde hissedilmeye devam ederken salgın Kıbrıs'taki turistik işletmeleri de vurdu.

Reklam
Merit Otelleri'nden açılış tarihi ile ilgili açıklama!
14 Şubat 2021 - 21:13
Reklam
Koronavirüs salgınının gölgesinde yaşanan ekonomik kriz tüm dünyada olduğu gibi Kıbrıs’ta, özellikle Kıbrıs Türk tarafında da derinden hissedilirken pandeminin ekonomik artçı sarsıntıları nedeniyle, KKTC'de birçok büyük işyeri faaliyetlerini askıya alıyor.

Başbakan Hamza Ersan Saner tarafından bu ayın ilk haftasından itibaren sürmekte olan mevcut sokağa çıkma yasağının 15 Şubat tarihinden itibaren 22 Şubat saat 05.00’e kadar uzatıldığının açıklanması sonrasında Merit Turizm ve Yatırım A.Ş. tarafından Merit Otel ve şirketin bünyesinde bulunan grup otellerin açılış tarihiyle ilgili açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''K.K.T.C. Bakanlar Kurulu mevcut sokağa çıkma yasağını tüm ilçe ve ilçelere bağlı yerleşim yerlerini kapsayacak şekilde 22 Şubat 2021 saat 05.00'a kadar uzatmıştır. Bu kararlar sonucunda K.K.T.C.'de bulunan işletmekte olduğumuz tüm oteller söz konusu tarihe kadar kapalı olacaktır.
Saygıdeğer Yatırımcılarımızın bilgisine sunulur.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum