Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Moxy Hotels Türkiye'ye geliyor! İşte yapılacak olan bölge ve açılış tarihi

Dünyaca ünlü otel zinciri Marriott International, Moxy Hotels'i Türkiye'ye getirmek için Venue International ile anlaşma imzaladı.

  • Reklam
Moxy Hotels Türkiye'ye geliyor! İşte yapılacak olan bölge ve açılış tarihi
03 Mart 2022 - 21:50
Reklam
Türkiye'deki portföyü, her biri farklı seyahat segmentlerinde deneyimler sunan 18 marka çatısında 35'ten fazla otel ve 6 binden fazla odadan oluşan Marriott International deneyim odaklı lifestyle markası Moxy Hotels markasını Türkiye'ye getirmek için Venue International ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Anlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulunan ve Moxy markasını Türkiye'de tanıtmak için Venue International ile ortaklık kurmaktan heyecan duyduklarını belirten Marriott International Türkiye Geliştirme Direktörü Begüm Kaya Şanver, Moxy İstanbul Beyoğlu'nun eğlenceli lifestyle konsepti ile dinamik Beyoğlu’na cesur bir otel deneyimi getireceğini söyledi.


Türkiye'ye ilk Moxy markalı oteli getirmek için Marriott International ile iş birliği yapmaktan heyecan duyduklarını belirten Venue International Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Namlıcı ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Moxy’nin bu pazardaki potansiyeline her zaman inandık, ancak markanın doğru noktadan giriş yapması adına doğru lokasyonu bekliyorduk. Moxy İstanbul Beyoğlu, Beyoğlu bölgesinin bohem ve dinamik karakterine enerjik bir hava katacak. Otel, Afrika Han'ın tarihi yapısı ile Moxy'nin yeni nesil turistleri hedefleyen eğlenceli ve şık deneyiminin eşsiz bir karışımını sunacak. Moxy İstanbul Beyoğlu'nun şehrin en popüler buluşma noktalarından biri olacağına yürekten inanıyorum.''


2024 yılında açılması planlanan 168 fonksiyonel odaya sahip olacak olan Moxy İstanbul Beyoğlu, tarihi Afrika Han binasının restorasyonunun ardından hizmete girecek.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum