• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MSC Cruises 2021'de İstanbul ve Kuşadası kalkışlı olarak Türkiye limanlarında!

MSC Cruises, 2021 yılında Türkiye limanlarına döneceğinin müjdesini verdi.

  • Reklam
MSC Cruises 2021'de İstanbul ve Kuşadası kalkışlı olarak Türkiye limanlarında!
27 Şubat 2021 - 18:01
Reklam
Reklam
MSC Poesia gemisi Ege ve Akdeniz programı için İstanbul ve Kuşadası hareketli olarak seferlerini gerçekleştirecek.

MSC Poesia ile hazırlanan 11 gecelik Ege ve Akdeniz rotası kapsamında misafirler, Avrupa ve Asya kıtalarının buluştuğu şehir İstanbul, antik Kuşadası ile birlikte, Pire, Yunanistan ve İtalya’nın Palermo, Roma'da Civitavecchia ve Cenova limanlarına muhteşem bir yolculuk yapacak.


MSC Cruises tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


''Covid-19 pandemisinin yoğun gündemine boğulduğumuz şu günlerde sizlerle güzel bir haber paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul ve Kuşadası hareketli seferler ile MSC Poesia, Kasım 2021’de Türkiye’de! 


MSC Poesia ile hazırlanan 11 gecelik Ege & Akdeniz rotası kapsamında Avrupa ve Asya kıtalarının buluştuğu şehir İstanbul, antik Kuşadası ile birlikte, Pire, Yunanistan ve İtalya’nın Palermo, Civitavecchia ve Cenova limanlarına muhteşem bir yolculuk misafirlerimizi bekliyor. MSC Poesia gemisi ile İstanbul ve Kuşadası hareketli Ege ve Akdeniz programı için Arkas Turizm ve Arkas Cruises 444 9 777 iletişim numarasından ve diğer MSC Cruises acentaları ile iletişime geçebilirsiniz.''

MSC Poesia ile İstanbul hareketli seyahat planı şu şekilde:
Ege & Akdeniz / 12 gün 11 gece / 3 Kasım 2021

İstanbul (Türkiye), Pire-Atina (Yunanistan), Palermo (İtalya), Civitavecchia-Roma (İtalya), Cenova (İtalya), Kuşadası (Türkiye), İstanbul (Türkiye)

MSC Poesia ile Kuşadası hareketli seyahat planı şu şekilde
Ege & Akdeniz / 12 gün 11 gece / 1 Kasım 2021

Kuşadası (Türkiye), İstanbul (Türkiye), Pire-Atina (Yunanistan), Palermo (İtalya), Civitavecchia-Roma (İtalya), Cenova (İtalya),  Kuşadası (Türkiye) 

MSC Poesia gemisi, benzersiz fuaye şelalesinden Zen Garden'a, otantik Japon Sushi barına ve buhar odası bulunan zengin MSC Aurea Spa’daki sağlıklı yaşam merkezine, cezbedici bir dizi tedaviye sahip saunaya kadar bir çok alana sahip.

Daha fazla hareket isteyenler için basketbol ve tenis kortu, disk sürme oyunu, son teknoloji spor salonu ve mini golf sahası bulunmaktadır. Ayrıca MSC Poesia'nın 3 yüzme havuzu, 4 jakuzisi ve dev havuz başı sinema ekranı gibi alanları da bulunmaktadır.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum