• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MSC Cruises 3 gemisi ile Türkiye kalkışlı turlara başlıyor

MSC Cruises, 3 gemisi ile Nisan ayından itibaren Türkiye limanlarından hareketli Ege, Akdeniz, Adriyatik ve Doğu Akdeniz seferlerine başlıyor.

  • Reklam
MSC Cruises 3 gemisi ile Türkiye kalkışlı turlara başlıyor
16 Mart 2023 - 08:51
Reklam
Reklam
Reklam
MSC Cruises 2023 yılı programına İstanbul ve Kuşadası’nı önemli birer iniş ve biniş limanı olarak rotalarına ekledi.

Türkiye kalkışlı turlarla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, 2023 yılı programında İstanbul ve Kuşadası limanlarını önemli birer iniş ve biniş limanı olarak rotalarına ekleyen MSC Cruises bünyesindeki MSC Poesia 6’şar kez İstanbul ve Kuşadası’na uğrarken, MSC Splendida sezon boyunca 20 kez İstanbul’u, MSC Musica ise 28 kez Kuşadası’nı ziyaret edecek.


Ege, Akdeniz, Adriyatik ve Doğu Akdeniz tur programları, Türkiye hareketli olarak 8 ile 12 gün arasında sunulacak. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0850 303 9 777 numaralı telefondan Arkas Turizm ve Arkas Cruises ile iletişime geçebilirsiniz.


MSC Cruises, konuk deneyimi açısından yüksek standartlarda sunduğu hizmetlerini Türk misafirlerini evlerinde hissedecekleri şekilde özelleştirdi. Türk misafirperverliğini de örnek alarak geliştirilen hizmetler arasında hoş geldiniz toplantısı, farklı departmanlarda Türk çalışanlar, Türkçe asistanlık hizmeti, Türkçe menüler, Türk kahvaltı tabağı, günlük Türkçe bültenler, Türkçe anonslar, Türk televizyon kanalları, Türkçe anonslar ve Türk Kahvesi gibi sunulan birçok hizmet ile misafirlerin iyi bir deneyim yaşamaları için tüm detaylar bulunuyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum