• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Genç kadının lüks kruvaziyer gemisindeki fantezisi kabusa döndü!

Lüks kruvaziyer gemisinde yaşanan kabus dolu anlarla ilgili olarak kamera kayıtları ortaya çıktı.

  • Reklam
Genç kadının lüks kruvaziyer gemisindeki fantezisi kabusa döndü!
01 Kasım 2022 - 07:35
Reklam
Reklam
Reklam
Finlandiya merkezli Viking Line’a ait Cinderella isimli lüks kruvaziyer gemisinde yaşanan mide bulandıran olayla ilgili olarak yeni görüntüler ve kurbanın ifadeleri ortaya çıktı.

Gemide yolculuk eden ismi açıklanmayan bir kadın yaşları 25 ile 29 olan iki erkekle yakınlaşıktan sonra grup birlikte cinsel ilişkiye girme kararı alırken kadın erkeklerle odasında bir araya geldi. Başta rızaya dayalı olarak başlayan cinsel ilişki kısa bir süre sonra tecavüze döndü.


İsmi açıklanmayan adamlar kadını zorla tutarak cinsel ilişkiye girerken şikayet edilmesi üzerine yaşananların ardından soruşturma başlatıldı. Adamların kendisiyle zorla cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen genç kadın verdiği ifadesinde ''Genç olanı benim ellerimi tuttu ve üzerime bütün ağırlığını verdi. Yaklaşık 30-60 saniye boyunca böyle kaldı. Ellerimi hareket ettirmek istedim fakat çok sıkı tuttular ve çok güçlüydüler. Göz teması yapıp bana güldüler. Bana zarar vermemeleri için bütün istediklerini yaptım. Daha sonra birbirleriyle beşlik çaktılar. En sonunda giyinip gittiler. Olaydan ve gemi turu sonrasında rapor aldım ve işe gidemedim. O günden sonra panik atak krizleri geçiriyorum ve ruh sağlığım iyi değil.''


Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında zanlılar iddiayı yalanlarken isimleri açıklanmayan adamlar ilişkinin rıza temelli olduğunu, kadının boynunu sadece zevk alsın diye sıktıklarını iddia etseler de mahkeme iki adama 5 yıl hapis cezası verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum