Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises Akdeniz'de sefere başlayacak ikinci gemisini açıkladı

MSC Cruises Mayıs ayı itibariyle planladığı Doğu Akdeniz güzergahlarını ve Haziran ayı itibariyle planladığı Batı Akdeniz güzergahlarını onayladı. 

  • Reklam
MSC Cruises Akdeniz'de sefere başlayacak ikinci gemisini açıkladı
06 Mart 2021 - 21:14
Reklam
MSC Cruises, filosunun en yenilikçi gemilerinden biri olan MSC Seaside'ın 2017'deki lansmanından bu yana ilk kez Avrupa'da konuşlandırılacağını ve 1 Mayıs'tan itibaren Akdeniz'de bulunan amiral gemi MSC Grandiosa'ya katılacağını duyurdu.

MSC Seaside gemisinde, misafirlerin ve mürettebatın korunması için, MSC Cruises'ın 2020 Ağustos ayı itibariyle yürürlüğe koyduğu sektör lideri sağlık ve güvenlik protokolü uygulanacak.


Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre önlemler, seyahat sırasında olduğu gibi gemiye biniş esnasında da yapılan evrensel testlerin yanı sıra, haftalık olarak yapılan mürettebat testlerini, sosyal mesafe uygulamasını, halka açık alanlarda maskelerin takılmasını, korumalı kara turu gezilerini ve ayrıca geliştirilmiş derinlemesine sanitasyon ve temizlik prosedürlerini içeriyor.

Geçen yılın Ağustos ayından itibaren misafirlerini denizde muhteşem bir tatil için ağırlayan ve o zamandan beri 40.000'den fazla misafirini güvenli bir şekilde taşıyan MSC Grandiosa’nın mevcut güzergahı, İtalya’da Cenova, Civitavecchia, Napoli, Palermo ve Malta’da Valetta limanlarına uğramasıyla, Mayıs ayı sonuna kadar uzatılacak.

MSC Cruises, Avrupa genelindeki belirli limanların kullanılabilirliği konusundaki gecikmenin bir sonucu olarak yaz sezonu başlangıcı için güzergahlarını da güncelledi.

Yeni güncellemelrle birlikte Batı Akdeniz’de Nisan ve Mayıs ayı güzergahları iptal edilirken seyahatler Haziran ayından itibaren yeniden başlayacak. Benzer şekilde Nisan ayında Doğu Akdeniz'deki seferler iptal edilirken, seyahatlere Mayıs ayından itibaren yeniden başlanılacak.

MSC Cruises güncel rotaları ve rezervasyon için Arkas Cruises ve Arkas Turizm 444 9 777 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum