Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises, Akdeniz'de ve Avrupa'da yeni güzergahlarını açıkladı!

MSC Cruises, 2021 yaz sezonunda Akdeniz'de ve Avrupa'da yeni ve güncellenmiş güzergahlarını açıklayarak, konuklarına önümüzdeki tatil sezonu için birçok seçenek sundu.

  • Reklam
MSC Cruises, Akdeniz'de ve Avrupa'da yeni güzergahlarını açıkladı!
17 Nisan 2021 - 09:56
Reklam
Onaylı olan rotaları sunacak olan gemiler, Ağustos 2020'den bu yana Akdeniz'de seyahat eden 60.000'den fazla MSC Cruises misafirini güvenli bir şekilde koruyan sektör lideri sağlık ve güvenlik protokolü altında hizmet verecek.

Bu yaz ilk olarak hangi Avrupa destinasyonlarının ve limanlarının açılacağına dair net bir bilgiye sahip olduklarını ve böylece 2021 yaz sezonu için bir dizi yeni ve güncellenmiş güzergahlar hazırladıklarını belirten MSC Cruises CEO'su Gianni Onorato konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Konuklarız tatilleri için bizimle güvenle rezervasyon yaptırabilirler. MSC Cruises ekibinin tamamı ve ben, bu yaz denizde olacak gemilerimizde hem yeniden gemilere dönen hem de yeni katılan konukları ağırlamayı ve onlara unutulmaz, dinlendirici ve her şeyden önce güvenli bir tatil sunmayı heyecanla bekliyoruz.''


Önümüzdeki haftalarda bu güzergahların bazılarının daha da zenginleştirebileceğini belirten MSC Cruises CEO'su Gianni Onorato özellikle İspanya ve Fransa'da daha fazla liman ve turistik yerin gemi ve ziyaretçi kabul etmeye başladığında daha fazla gemi ekleyebileceklerini söyledi. Onaylı ratalar ve rezervasyon için Arkas Turizm, Arkas Cruises 444 9 777 numaralı telefondan ve MSC yetkili acentalarından detaylı bilgi alabilirsiniz.


2021 yaz sezonu için MSC Cruises’ın onaylı rotalarının tam listesi şu şekilde:

Batı Akdeniz’de 3 gemi, İtalya ve Malta Limanları ile  MSC Grandiosa, başlangıçta, İtalya'da Cenova, Roma, Napoli, Palermo ve Malta’da Valletta limanlarına uğrayarak mevcut 7 gecelik rotasını devam ettirecek. İspanya'da Valensiya ve Barselona limanlarının açılmasının uygunluğu bildirildiğinde geminin mevcut güzergahına eklenecek.

MSC Seaside, 1 Mayıs'ta Cenova'dan hareketle, yeni duyurulan limanlar olan Sicilya'da Siracusa ve Puglia'da Taranto’nun yanı sıra Roma ve Malta'da Valetta limanlarına uğrayacak. Geminin güzergahı, uygunluk durumu belli olduğunda Fransa'nın Marsilya limanına yapılan uğraklarla zenginleştirilecek.

MSC Seashore, Temmuz ayı sonunda yeni amiral gemi olarak MSC Cruises filosuna katılacak ve 1 Ağustos - 31 Ekim tarihleri arasında; İtalya'da Cenova, Napoli ve Messina limanlarının yanı sıra Malta’da Valetta, İspanya’da Barselona ve Fransa’da Marsilya limanları ile 7 gecelik yolculuklar sunacak. 

Doğu Akdeniz’de 3 gemi, İtalya, Yunanistan, Hırvatistan ve Karadağ Limanları ile MSC Cruises, Doğu Akdeniz'de bir dizi farklı güzergah ile önümüzdeki yaz sezonu için bu popüler bölgede üç gemi konuşlandıracak ve İtalya'da Trieste, Venedik ve Bari'den ve ayrıca Yunanistan’da Atina’dan gemiye biniş limanları ile en güzel Yunan adalarından bazılarına, Karadağ'da Kotor'a ve Hırvatistan'da hareketli Dubrovnik ve Split limanlarına yolculuklar gerçekleştirecek.

MSC Orchestra 5 Hazirans tarihinde yola çıkarak konuklarına, Cumartesi günleri İtalya’da Venedik’e, Pazar günleri Bari'ye ve ardından Yunanistan'da Korfu, Mikonos ve Hırvatistan'da Dubrovnik limanlarını ziyaret etme fırsatı sunacak.

MSC Splendida 12 Haziran'dan itibaren, Cumartesi günleri İtalya Trieste ve Salı günleri Bari binişli olarak, Hırvatistan'da Dubrovnik, Yunanistan'da Korfu ve Karadağ'da Kotor'a uğrayarak seyahatlerine başlayacak.

Doğu Akdeniz'deki seyahatini tamamlayan MSC Magnifica, 20 Haziran'dan itibaren Pazar günleri İtalya'da Venedik, Pazartesi günleri Bari ve Çarşamba günleri Pire için Atina binişli olarak, Yunanistan'da Mikonos ve Split ile Hırvatistan limanlarına uğrayacak.

20 Mayıs'tan itibaren, filonun amiral gemisi MSC Virtuosa, açılış sezonunu İngiltere’de gerçekleştirecek ve Jurassic kıyısındaki Dorset Portland'da Southampton'dan kalkan mini yolculuklar sunacak. 12 Haziran'dan itibaren, Southampton'da Liverpool, Glasgow için Greenock binişli olarak ve ayrıca Kuzey Irlanda'daki Portland ve Belfast'a uğrayarak 7 gecelik gemi yolculukları gerçekleştirecek. Bu yolculuklar yalnızca İngiliz sakinleri için tasarlanmıştır.

MSC Virtuosa, MSC Preziosa ve MSC Musica gemileri mevcut programlarına göre Norveç fiyortlarına veya Baltık başkentlerine 7 ve daha uzun gecelik seferler gerçekleştirecek.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum