Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises amiral gemisiyle tekrar denizlere dönüyor

İtalyan hükümeti, sağlık ve güvenlik protokolünün koruması altında olarak gemi seyahatlerinin yeniden faaliyete geçebileceğini son bakanlık kararnamesi ile onayladı.

  • Reklam
MSC Cruises amiral gemisiyle tekrar denizlere dönüyor
20 Ocak 2021 - 11:08
Reklam
İtalyan hükümeti tarafından yayınlanan kararnamenin ardından MSC Cruises amiral gemisi, tatil sezonu boyunca operasyonların zorunlu olarak durdurulmasının ardından, Batı Akdeniz'de planlanan haftalık seferlerine devam edecek.

MSC Grandiosa'nın 24 Ocak itibari ile denizlere yeniden döneceğini duyurulurken, İtalyan hükümeti tarafından son yayınlanan bakanlık kararnamesinin ve güncellenen sağlık önlemlerinin ardından, her Pazar günü Cenova İtalya hareketli olarak şirketin amiral gemisi, Civitavecchia, Napoli, Palermo ve Malta'daki Valetta limanlarına uğrayarak planladığı haftalık yolculuklarına devam edecek. İtalya'da her limandan biniş yapılabilecektir.


Geçen yaz, son bakanlık kararnamesi ile İtalyan sağlık, ulaştırma ve güvenlik yetkilileri tarafından geliştirilen sağlık ve güvenlik protokolünün koruması altında, kruvaziyer operasyonlarının yeniden başlatılmasına izin verildi. O zamandan beri ise MSC Cruises, İtalya dışında bulunan iki gemisinde toplamda 30.000'den fazla misafiri güvenle ağırladı.

Noel ve yıl sonu tatili dönemindeki son bakanlık kararnamesini ile, İtalya merkezli kruvaziyer operasyonu, ülke içerisindeki hareketlilikle ilgili yerel yetkililer tarafından oluşturulan kısıtlayıcı önlemler nedeniyle geçici olarak askıya alındı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum