Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises 2021'de Türkiye limanlarına dönüyor

MSC Cruises, Türkiye genelindeki tüm acentaları ile gerçekleştirdiği online toplantıda, 2021 yılında Türkiye limanlarına döneceğinin müjdesini verdi.

  • Reklam
MSC Cruises 2021'de Türkiye limanlarına dönüyor
28 Aralık 2020 - 18:40
Reklam
MSC Poesia gemisi Ege ve Akdeniz programı için İstanbul ve Kuşadası hareketli olarak seferlerini gerçekleştirecek.

MSC Poesia ile hazırlanan 11 gecelik Ege ve Akdeniz rotası kapsamında misafirler, Avrupa ve Asya kıtalarının buluştuğu şehir İstanbul, antik Kuşadası ile birlikte, Pire, Yunanistan ve İtalya’nın Palermo, Roma'da Civitavecchia ve Cenova limanlarına muhteşem bir yolculuk yapacak.


MSC Cruises Global Yönetici Direktörü Angelo Capurro’nun sunumuyla yapılan toplantıda 2020 senesinin herkesin hayal ettiği tüm olumlu beklentilerin aksine farklı bir süreç yaşattığı ancak MSC Cruises olarak yaşanan süreçten gerekli öğrenimleri edinerek, kapsamlı önlemler ve inovasyon dolu yeniliklerle birlikte yeniden harekete geçmeye hazır oldukları belirtildi. 

MSC Poesia Hakkında

MSC Poesia gemisi, benzersiz fuaye şelalesinden Zen Garden'a, otantik Japon Sushi barına ve buhar odası bulunan zengin MSC Aurea Spa’daki sağlıklı yaşam merkezine, cezbedici bir dizi tedaviye sahip saunaya kadar bir çok alana sahip.

Daha fazla hareket isteyenler için basketbol ve tenis kortu, disk sürme oyunu, son teknoloji spor salonu ve mini golf sahası bulunmaktadır. Ayrıca MSC Poesia'nın 3 yüzme havuzu, 4 jakuzisi ve dev havuz başı sinema ekranı gibi alanları da bulunmaktadır.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum