Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises'dan operasyon durdurma kararı!

MSC Cruises tarafından MSC Grandiosa ve MSC Magnifica'nın planlanan operasyonlarının yeniden başlatılması ile ilgili açıklama yapıldı.

  • Reklam
MSC Cruises'dan operasyon durdurma kararı!
19 Aralık 2020 - 12:50
Reklam
MSC Cruises, MSC Grandiosa operasyonlarının bu ayın sonlarında geçici olarak duraklatacağını ve İtalyan hükümeti tarafından Noel ve Yeni Yıl dönemi için yeni uygulamaya konulan yeni tedbirlerle bağlantılı olarak MSC Magnifica'nın planlanan operasyonlarının yeniden başlatılmasının Ocak ayına ertelendiğini duyurdu.

İtalya hükümet, karadaki pandemiyle mücadele çabalarında artık sadece bölgeler arasında değil, aynı zamanda şehirler ve kasabalar arasında da vatandaşların hareketlerini neredeyse tamamen kısıtlayacağını duyurmasından alınan kararlar 21 Aralık 2020 ile 6 Ocak 2021 tarihleri arasında İtalya'da ikamet edenler için geçerli olacak. Hükümet tarafından açıklanan kararlar doğrultusunda diğer ülkelerde ikamet edenlerin İtalya'ya ve İtalya üzerinden seyahat etme imkanlarını da ciddi şekilde kısıtlanacağı açıklandı.


İtalya hükümeti tarafından alınan kararlar doğrultsunda MSC Grandiosa'nın gelecekte planlanan üç seferinin ve MSC Magnifica'nın üç yolculuğunun da iptal edildiğini açıklayan MSC Cruises, MSC Grandiosa’nın 20 Aralık tarihli İtalya Cenova kentindeki 7 gecelik yolculuk programının geçici olarak durdurulacağını, daha sonrasında 10 Ocak 2021 tarihinde yine Cenova hareketli olarak Batı Akdeniz yolculuğuna devam edeceğini duyurdu.

Bununla birlikte 18 Aralık tarihinde Batı ve Doğu Akdeniz'de 10 gecelik seferlerine Cenova hareketli olarak yeniden başlaması planlanan MSC Magnifica gemisinin önceki üç seferinin iptal edilmesi üzerine seyahat programına 15 Ocak 2021'de başlayacak.

Ocak ayında MSC Cruises, kapsamlı sağlık ve güvenlik protokolünün koruması altında MSC Grandiosa ve MSC Magnifica'da misafirlerini tekrar ağırlayacak.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum