Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises'den 2021 yaz kampanyası! İkinci kişi ücretsiz

MSC Cruises seyahat severlere yepyeni bir teklif hazırladığını duyurdu.

  • Reklam
MSC Cruises'den 2021 yaz kampanyası! İkinci kişi ücretsiz
25 Kasım 2020 - 17:43
Reklam
MSC Cruises tarafından duyurulan yeni kampanyaya göre, 31 Aralık tarihine kadar yapılacak tüm 2021 yaz programları rezervasyonlarında ikinci kişi ücretsiz olacak.

Kampanya ile ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, yalnızca ikinci kişi ücretsiz kampanyasından yararlanılabileceği gibi ikinci kişi ücretsiz kampanyasına kişi başı 90 Euro’ya Dine&Drink içecek paketi ekleyerek seyahat daha keyifli hale getirilebilecek.


Unutulmaz bir yaz tatili için bu kampanya ile Karayipler'de gün batımından, Kuzey Avrupa'nın görkemli Fiyortlarını, ikonik Baltık ülkelerini, Kuzey Kutbu ve Spitzbergen'i görmeye kadar, Doğu Akdeniz'in güzelliğini izlemekten, Batı Akdeniz'e kadar, tüm yeni güzergahlar keşfedilebilecek.


Konukların, mürettebatın ve ziyaret edilen bölgelerdeki toplulukların sağlığını korumak için kapsamlı bir protokol tasarlayan ve bu protokol ilk olarak Ağustos ayında Akdeniz güzergahı ile denizlere dönen dünyanın ilk büyük yolcu gemisi MSC Grandiosa'da uygulayan MSC Cruises, amiral gemisinin ilk 7 gecelik yolculuğunu tamamlaması ile protokolün verimliliğinin olumlu bir şekilde sonuçlandığını duyurdu.

Bu protokolde yer alan önlemler arasında, uğranılan her limanda gerçekleştirilen ve sosyal balon ismi verilen korumalı kara turları da yer alıyor.

MSC Grandiosa ile denize açılan binlerce misafirin şimdiye kadar yaptıkları geri bildirimlerin son derece olumlu olmasının yanı sıra, birçoğunun bu deneyimlerini mevcut durumdaki en güvenli tatil seçeneği olarak nitelendirdiklerini belirten MSC Cruises, kampanya ile rezervasyon yapmak ve detaylı bilgi almak için başta Arkas Turizm olmak üzere yetkili seyahat acentalarının aranması gerektiğini açıkladı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum