• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MSC Cruises'ın en gelişmiş gemisi rezervasyona açıldı

MSC Cruises'ın bugüne kadarki en yenilikçi ve çevresel açıdan en gelişmiş gemisi olan MSC World Europa rezervasyona açıldı.

  • Reklam
MSC Cruises'ın en gelişmiş gemisi rezervasyona açıldı
07 Haziran 2021 - 00:48
Reklam
Reklam
Çığır açan MSC World Class yeni gemi sınıfında bir ilk olan gemi, yeni nesil ve ultramodern tasarımın yanı sıra geleceğe yönelik denizcilik ve konaklama teknolojilerine sahip yepyeni bir platformu piyasaya sunuyor.

MSC World Europa, MSC Cruises filosunda LNG ile çalışan ilk ve çevre açısından en gelişmiş gemi olacak. Kullandığı yakıt, Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG), dünyanın en temiz deniz yakıtlarından biri ve uluslararası denizciliğin karbondan arındırılmasına geçişte kilit bir rol üstleniyor.


MSC Cruises'ın en yeni gemisi Aralık 2022'de hizmete girecek ve açılış sezonunu Körfez'de, konuklarına en iyi kış gezisi deneyimini yaşatarak geçirecek. Sezonu, Katar Doha'dan hareketle yeni ana limanı Dubai Birleşik Arap Emirlikleri'ne doğru 4 gecelik özel bir seyahatle başlayacak.


MSC Voyagers Club üyeleri, her zamanki yüzde 5 indirimlerine ek olarak, iki haftalık bir süre boyunca ek yüzde 5 indirimden yararlanacaklar.


MSC Cruises'ın bugüne kadarki en yenilikçi ve çevresel açıdan en gelişmiş gemisi olan MSC World Europa rota ve rezervasyon bilgisini Arkas Turizm 444 9 777 numaralı telefondan alabilirsiniz.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum