Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC'den sağlık çalışanlarına özel indirimli cruise programı

MSC Cruises, dünyanın her yerinde durmaksızın çalışan sağlık çalışanlarına ve ailelerine özel indirimli seyahat programını başlatıyor.

  • Reklam
MSC'den sağlık çalışanlarına özel indirimli cruise programı
02 Eylül 2020 - 16:34
Reklam

MSC Cruises, dünyanın her yerinde durmaksızın çalışan sağlık çalışanlarına ve ailelerine özel indirimli seyahat programını başlatıyor.

MSC Cruises, Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgınıyla mücadeleye devam eden sağlık çalışanlarına katkıları için teşekkür ederiz demenin bir yolu olarak onlara, hazır olduklarında sevdikleriyle birlikte çok hak ettikleri bir tatilin keyfini çıkarabilmeleri için 2021'in sonuna dek geçerli olan özel bir indirimli gemi seyahati programı başlattığını duyurdu.Konuyla ilgili yapılan açıklamada değerlendirmelerine yer verilen MSC Cruises Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago: “Bir aile şirketi olarak, dünyadaki her bir sağlık uzmanına, özverili ve yorulmak bilmeyen bağlılıkları, profesyonellikleri ve salgınla mücadeledeki cesaretleri için içten teşekkürlerimizi ifade etmenin tek doğru ve uygun yolunun onlara çok hak ettikleri bir seyahati sunmak olduğunu düşünüyoruz.'' ifadelerini kullandı.


Geçtiğimiz beş ay boyunca, gemilerindeki tüm yolcuların ve ziyaret ettiğimiz tüm limanlarda temas ettikleri toplulukların refahını korumak için kapsamlı sağlık hizmetleri ve güvenlik operasyon protokolü hazırlamak için son derece yüksek nitelikli ve uluslararası düzeyde saygın tıbbi uzmanlarla gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Vago protokolün yapı taşlarının, dünya çapındaki sağlık uzmanlarının pandemi sırasında virüsü daha iyi tanımaya ve tedavi geliştirmeye yönelik yaptıkları COVID-19 araştırmasındaki yeni verilere dayandığını ve onların özverili ve yorulmak bilmeyen çalışmaları için teşekkür etmek istediklerini belirtti.


Bunu yapmanın, geçtiğimiz aylarda onlara destek veren sevdikleriyle birlikte yapacakları bir gemi seyahati tatilinden daha iyi bir yolu olmayacağını kaydeden Vago şöyle devam etti:

''Çok hak ettikleri bir tatile hazır olduklarında onları gemide ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Ayrıca, gemideyken ilk elden şahit olacaklarından, protokolümüzü daha da iyileştirmek için geri bildirimlerini de memnuniyetle karşılayacağız.”

31 Ağustos Pazartesi günü satışa çıkan sağlık çalışanları ve aileleri için özel teşekkür ederiz indirimli seyahat programı 2021'in sonuna kadar tüm MSC Cruises seferleri için geçerli olacak. Ayrıca bu süre 31 Aralık 2021'e kadar olan ve 30 Nisan 2021'e kadar rezervasyonu yapılan tüm programları içerecek. Sağlık çalışanları normal fiyatlar üzerinden yüzde 50'ye varan ve aşan özel fiyatlardan 31 Ağustos Pazartesi gününden itibaren yetkili seyahat acenteleri aracılığı ile rezervasyon yaptırarak yararlanabilecekler.

Sağlık çalışanları şirketin www.msccruises.com.tr  adresini ziyaret ederek indirimli gemi yolculuğu programı hakkında daha fazla bilgi edinebilir.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum