Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

O ülkede seyahat alışkanlıkları değişti! Tatil için ilk tercihleri Türkiye oldu

Ülkenin telekomünikasyon şirketi tarafından yapılan araştırmada koronavirüsün ülkedeki seyahat alışkanlıklarını değiştirdiği sonucu ortaya çıktı.

Reklam
O ülkede seyahat alışkanlıkları değişti! Tatil için ilk tercihleri Türkiye oldu
25 Nisan 2021 - 18:53
İsrailli telekomünikasyon şirketi tarafından yapılan araştırmaya katılan İsraillilerin yüzde 15'i ilk tercihlerini Türkiye ve ABD'den yana kullandı.

Türkiye, ana pazar olan Rus, İngiliz ve Almanların ardından İsrailliler için de yaz tatilinin bir numaralı tercihi haline geldi.

İsrailli telekomünikasyon şirketi Pelephone tarafından koronavirüsün ülkedeki seyahat alışkanlıkları kapsamında yapılan araştırmayı haberleştiren İsrail Jeruselam Post gazetesi araştırmanın sonucunu ‘Tatil tercihleri değişiyor. En çok Türkiye ve ABD tercih ediliyor’ başlığıyla duyurdu.

İsrailli telekomünikasyon şirketi Pelephone tarafından yapılan araştırmaya katılan İsraillilerin yüzde 15'inin Türkiye ve ABD'ye gitmek istediklerinin belirtildiği haberde bu yılın Mart ve Nisan aylarında en popüler tatil yerlerinin Türkiye ve ABD olduğunu ifade edilirken İsrail vatandaşlarının yaz sezonu için de aynı düşüncede oldukları belirtildi.

Bununla birlikte araştırmaya katılan İsrail vatandaşlarının yüzde 8’i Birleşik Arap Emirlikleri’ni tercih ederken tatil destinasyonları arasında Ukrayna ve Gürcistan da yer aldı.

Yunanistan, iki doz aşı olmuş İsrail vatandaşlarına karantina şartını kaldırmasına rağmen tercih sırasında 9’uncu sırada yer aldı. İsrail vatandaşlarının seyahat tercihi sırasında daha önce 5’inci sırada yer alan Fransa ise 7’nci sıraya geriledi.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum