• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otel çalışanının hırsızlığını odaya kurduğu gizli kamera ile ortaya çıkardı!

Konakladığı otelde çalışandan şüphelenen müşteri, odaya kurduğu gizli kamera ile hırsızlığı ortaya çıkardı.

  • Reklam
Otel çalışanının hırsızlığını odaya kurduğu gizli kamera ile ortaya çıkardı!
05 Ekim 2022 - 21:35
Reklam
Reklam
TikTok’ta Arturno86 kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi kaldığı otelin çalışanının odasını karıştırırken çekilen görüntülerini sosyal medyadan paylaştı. Otel çalışanının çantaları ve çekmeceler dahil olmak üzere odanın her köşesini karıştırdığını gösteren paylaşım kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Gizli kamera uygulamasını dizüstü bilgisayarına kuran müşteri otel çalışanının hareketlerini anbean takip ederken görüntülerde adamın çekmece ve dolaplara baktığı hatta mini barı açarak bir bira içtiği görüldü. Müşteri mini bardaki tüketimin de kendisine fatura edildiğini iddia ederek kurduğu güvenlik kamerası görüntülerini otelin yetkilileriyle paylaşırken otelden konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadığını belirtti.


Otel çalışanından şüphelendiği için otelin dışında olduğu anları kontrol edebilmek için dizüstü bilgisayarına bir güvenlik kamerası uygulaması kurduğunu dile getiren sosyal medya kullanıcı ''Dikkatli olun ve teknolojiyi kendi yararınıza kullanın. Tuzak kurup yakaladım ve hırsızlığı otelin yetkilileriyle paylaştım.'' dedi.

Otel ismini paylaşmayan sosyal medya kullanıcısı otel odasından çalınan herhangi bir eşyası olup olmadığı konusunda da bilgi vermedi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum