Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otel lobisinde silahlı çatışma! 1 ölü

İzmir'in Konak ilçesinde, bir otelin lobisinde çıkan sözlü tartışma kısa sürede büyüdü.

  • Reklam
Otel lobisinde silahlı çatışma! 1 ölü
08 Ocak 2021 - 20:28
Reklam
İzmir'in Konak ilçesinde, bir otelin lobisinde çıkan sözlü tartışmada Mehmet Turan, belinden çıkardığı tabancayla Mehmet Özkan'ı vurdu.

Akşam 19.30 sıralarında Akıncı Mahallesi 1294 sokakta bulunan otelde meydana gelen olayla ilgili olaak edinilen bilgiye göre, Mehmet Özkan ile Mehmet Turan arasında otelin resepsiyon kısmında tartışma yaşandı.


İki kişi arasında çıkan ve kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşen sözlü tartışma sonucunda Mehmet Turan, belinden çıkarttığı tabancayı Mehmet Özkan'a doğrultarak art arda ateşledi.

Mehmet Özkan, ayağına isabet eden kurşunlarla kanlar içerisinde yere yığılırken otel çalışanları tarafından haber verilmesi üzerine otele gelen polis ekipleri saldırgan Mehmet Turan'ı etkisiz hale getirerek gözaltına aldı.

Ayağına isabet eden çok sayıda kurşunla yaralanan ve sağlık ekipleri tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Mehmet Özkan yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Gözaltına alındıktan ve emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Mehmet Turan ifadesinde küfür etme diyerek müdahale ettiğini kavganında bu yüzden çıktığını söylediği öğrenildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum