Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otel magandalarına 18 yıl hapis istemiyle dava!

Maltepe'de bir otelde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin çekimleri sırasında üç kadın çalışana sözlü ve fiziksel saldırıda bulunan Arif Yıldırım ve Şiyar Altosun hakkındaki soruşturma tamamlandı.

Reklam
Otel magandalarına 18 yıl hapis istemiyle dava!
03 Haziran 2021 - 12:49
Maltepe'de bir otelde çekim yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin üç kadın çalışanı yan odalarındaki alkol ve uyuşturucu madde alan 19 yaşındaki Arif Yıldırım ve 20 yaşındaki Şiyar Altosun tarafından sözlü tacize uğramıştı.

Dizide çalışan 3 kadını taciz ettikten sonra kadınların bulunduğu oda kapısını tekmeleyerek içeriye girmeye çalışan şehir eşkiyaları sesler üzerine otel personeli ile bazı dizi oyuncularının gelmesi üzerine iki grup arasında çıkan tartışmada iki kafadar, dizi oyuncularını da tehdit etmişti.

Olayla ilgili başlatılan soruşturmada şüpheliler Şiyar Altosun ve Arif Yıldırım'ın olaydan sonra tutuklandıkları, bir ay sonra da tahliye edildiklerinin belirtildiği iddianamede, iki isme zincirleme hakaret, gece vakti konut dokunulmazlığını ihlal etmeye teşebbüs ve birden fazla kişi ile tehdit suçlarından 18 yıl 2 aya kadar onlara yardım eden altı şüpheli hakkında da 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum