• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otel odasında feci olay! Annesine mesaj yollayıp...

İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki bir otel odasında tabanca ile kafasından vurulmuş bir genç ölü bulundu.

  • Reklam
Otel odasında feci olay! Annesine mesaj yollayıp...
10 Mart 2023 - 15:32
Reklam
Reklam
Reklam
Edinilen bilgiye göre anne ve babası ayrı olan, annesi ile birlikte Silivri'de yaşıyan 19 yaşındaki Yusuf Aslan ailesine Esenyurt'ta işe girdiğini ve orada ev tuttuğu söyleyip evden ayrıldı.

20 gündür ailesinden ayrı yaşayan ve gece saat 03.26'da annesine, ''Ölmeyi düşünüyorum sürekli.'' yazılı bir mesaj gönderen 19 yaşındaki Yusuf Aslan'ın annesi sabah uyandığında mesajı görünce polis ekiplerine giderek ihbarda bulundu. Kayıtlardan Aslan'ın en son girişinin salı günü yapıldığı fakat çıkışının verilmediği otelin bilgisini alarak Esenyurt Gökevler Mahallesi'ndeki otele giden Asayiş Büro Ekipleri Aslan'ı kaldığı odada kafasından tabanca ile vurulmuş halde buldu.


Olay yerine sevk edilen Cinayet Büro ve kriminal ekiplerinin yüzünde darp izleri görülen Yusuf Aslan'ın cenazesini incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumuna götürülürken Yusuf Aslan annesine gönderdiği son mesajda ölüm sebebinin uzun süredir tanıdığı ve yanında çalıştığını söylediği Ömer A. olduğunu belirterek ''Bu mesajı gördüğünde ölmüş olursam, polise ver mutlaka. Sorumlusu Ömer de.'' dediği öğrenildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum