Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otel penceresinden atladı yoldan geçen vatandaşın üzerine düştü!

İstanbul Çağlayan’da bir otelin penceresinden atlayan şahısın yoldan geçen vatandaşın üzerine düşme anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Reklam
Otel penceresinden atladı yoldan geçen vatandaşın üzerine düştü!
21 Şubat 2021 - 10:49
Reklam
İstanbul Çağlayan’da üşümemesi için gece otele yerleştirilen akli dengesi bozuk şahıs, sabah kaçmak için pencereden atladı.

İstanbul Kağıthane Çağlayan'da meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre akli dengesi bozuk olan 57 yaşındaki Cengiz Yeniaras belediye tarafından soğuk nedeniyle geceyi geçirmesi için otele yerleştirildi.


Geceyi burada geçiren ve sabah saatlerinde kaçmak için kaldığı otel odasının penceresinden aşağıya atlayan Yeniaras o esnada yoldan geçen 29 yaşındaki Yusuf İşgören'in üzerine düştü.


Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen akıl almaz olay sonrasında yoldan geçenler tarafından ihbar edilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edilirken gelen sağlık ekipleri, yaralıları yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı.


Akli dengesi bozuk olan Yeniaras'ın üzerine düştüğü İşgören'in durumunun ağır olduğu ve hasatanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum