Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul'da sokak ortasında cinsel ilişkiye giren otel sahibi çıktı!

İstanbul’un göbeğinde kimseye aldırış etmeden arabanın üstünde yağmurun altında cinsel ilişkiye girerken görüntülenen çiftin otel sahibi olduğu belirlendi.

  • Reklam
İstanbul'da sokak ortasında cinsel ilişkiye giren otel sahibi çıktı!
14 Haziran 2022 - 07:59
Reklam
Turizm Haber Merkezi tarafından edinilen bilgiye göre 11 Haziran’da sabaha karşı Beşiktaş’ın Dikilitaş Mahallesi’nde gerçekleşen olayda Ahmet E.K ile Zeynep S.'nin sokak ortasında arabanın üstünde cinsel birliktelik yaşadığı sosyal medyaya tartışma yaratan görüntülerin ardından harekete geçen emniyet birimleri olay ile ilgili otel işletmecisi olduğu tespit edilen Ahmet E.K ve oyuncu olduğu saptanan Zeynep S.'yi gözaltına aldı.

Haklarında hayasızca hareket suçundan işlem başlatılan Ahmet E.K.’ın Kasten yaralama ve hakaret suçlarından sabıka kaydı bulunduğu da belirlendi. Tepki çeken görüntülerin sosyal medyada paylaşılması sonrasında ikili gelen tepkilere hakaretle karşılık vermişti.


Geçtiğimiz akşam İstanbul Beşiktaş’ta çekilen görüntülerde bir çift yağmura ve çevredekilere aldırış etmeden uzun süre araba üzerinde ilişkiye girmiş, tepki gösteren bir kişinin otele ya da gidin evinize gidin sözlerine de çiftin sanane lan diyerek tepki göstermesi dikkat çekmişti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum