Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otel sahibine fuhuşa yer temin etmekten 4 yıl hapis istemi

İstanbul'da bir otelde para karşılığında cinsel ilişkiye girildiği ihbarını alan emniyet güçleri takip ettiği genç kadının girdiği otele baskın düzenledi.

  • Reklam
Otel sahibine fuhuşa yer temin etmekten 4 yıl hapis istemi
13 Ocak 2021 - 03:56
Reklam
Bir otelde fuhuş yapıldığı yönünde ihbar alan emniyet güçleri 23 yaşındaki D.Ü.'yü takibe aldı.

Takibin ardından genç kadının yanına gelen bir kişiyle fiyat pazarlığı yapması sonrasında Taksim'de takibe alınan ikili bir süre sonra günlük kiralık ev olarak tabir edilen otele giriş yaptı.


Otele yapılan baskında yakalanan ve ifadesi alınmak üzere götürüldüğü karakolda ifade veren B.A. isimli genç adam D.Ü. ile cinsel ilişkiye girmek amacıyla 200 liraya anlaştıklarını daha sonra otele gittiklerini anlattı. D.Ü., ise para karşılığında ilişkiye girdiğini kabul ederek otelle bir bağlantısının bulunmadığını iddia etti.

İkilinin otele girdiği sırada kimlik ibraz etmeden kayıtsız oda tuttuklarını tespit eden emniyet güçlerinin gözaltına altığı otel sahibi Ö.G.verdiği ifadede ikiliyi tanımadığını kimseyi fuhuşa teşfik etmediğini ve yer temininde bulunmadığını söyledi.

Otel sahibi hakkında soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında D.Ü.'nün Ö.G.'ye otele girdiği sırada para verdiğini belirledi. Savcılık otel sahibi şüpheli Ö.G. hakkında Bir Kimseyi Fuhuşa Teşvik Etmek veya Aracılık, Yer Temin Etmek suçu kapsamında 4 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum