Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
 • Reklam

Otel sahiplerine silahlı, bıçaklı tehdit! Ya oteliniz, ya canınız

İstanbul Beyoğlu'nda iki oteli bulunan iki ortağa işlettikleri otellerde bıçaklı saldırı düzenlendi.

 • Reklam
Otel sahiplerine silahlı, bıçaklı tehdit! Ya oteliniz, ya canınız
18 Ağustos 2021 - 12:42
Reklam
İstanbul Beyoğlu’nda esnafa korku salan 4 kardeş ve adamlarının yeni hedefi Sami Yıldırım ve Reha Yılmaz'ın sahibi olduğu oteller oldu.

''Bu binayı bırakacaksınız ya da öleceksiniz'' diye tehditler savurarak otelleri basan kişilerin bölgedeki diğer esnafa da uzun süredir tehditler savurduğu belirtildi.


Beyoğlu'nda 2 oteli olan Sami Yıldırım ve Reha Yılmaz'ın neredeyse 1 yıldır başları otel mafyası 4 kardeşle belada. Geçtiğimiz pazar günü yine iş başında olan 4 kişilik otel mafyası tarafından basılan otelde Sami Yıldırım'ın babası kurtulabilmek için kendini otele kilitlerken aynı dakikalarda Reha Yılmaz da hedefteydi. Arkasından koşa koşa gelen tanımadığı maskeli bir adam tarafından dövülen Yılmaz, yere yatırıldıktan sonra yüzüne yediği yumruklardan zor kurtuldu.


Çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde sokaktaki terör artarak devam etti. Saldırganlardan biri kafeye girdi silahını aldı, mermiyi namlunun ucuna sürdü ardından silahın kabzasıyla otel çalışanına saldırmaya başladı.


Çevredekilerin araya girmesiyle olay yatışırken iddiaya göre tehditlerin ardı arkası kesilmiyor. Saldırının ardından bir sonraki akşam gözdağı vermek için otelin çevresinde dolşana bir kişi elindeki sopayla otelin güvenlik kameralarını kırdı.

Mafya mağduru 2 otel sahibi, başlarına bela olan 4 kardeşten şikayetçi oldu.


 • Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • ......
  11 ay önce
  Yaptınız haberden sonra günü geldiğinde herkes gerçeği öğrenecek
 • ......
  11 ay önce
  Sahte bir avrupa türk milliyetçileri derneği dolanması mı çıkacak yoksa büyük bir şantajcı ve otellerden harç kesen biri olduğu mu ortaya çıkacak