• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Türkiye'deki otel yatırımlarına yenilerini eklemeye devam ediyor

Dünyanın önde gelen otel zinciri Türkiye'de yaptığı yatırımlarla büyümesini sürdürüyor.

  • Reklam
Türkiye'deki otel yatırımlarına yenilerini eklemeye devam ediyor
18 Ağustos 2021 - 08:48
Reklam
Reklam
Türkiye’deki güçlü yatırımlarına yenilerini ekleyerek organik büyümesini devam ettiren dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu, Mövenpick Hotel Trabzon, Mövenpick Bursa Hotel&Thermal Spa, Mercure Trabzon ve ibis Styles İstanbul Merter otellerini hizmete soktu.

Türkiye’de 13 markası bulunan ve otel sayısını 57'ye yükselten Accor, Mövenpick Hotel Trabzon, Mövenpick Bursa Hotel And Thermal Spa, Mercure Trabzon ve ibis Styles İstanbul Merter otellerini hizmete de soktu.


Accor çatısı altında yeni hizmet veren 4 otelden biri olan Mövenpick Hotel Trabzon 149 oda, 29 süit ve 1 presidential suit ile hizmet veriyor. Otelde ayrıca sırasıyla 20, 50 ve 150 kişi kapasiteli olmak üzere 3 adet toplantı odası bulunuyor. Accor’un yatırımlarına eklediği bir diğer otel olan ve şehrin merkezinde konumlanan Mövenpick Hotel&Thermal Spa Bursa 12 premium oda, 6 süit ve 2 presidential suit olmak üzere özel olarak dekore edilmiş 136 zarif oda ile hizmet veriyor.


Accor’un hizmete giren yeni otellerinden biri olan Mercure Trabzon 32'si 50-75 m2'lik süitler dahil olmak üzere, muhteşem Karadeniz manzarasına bakan 213 adet 29 m2’lik deluxe oda ile hizmet veriyor. Mercure Trabzon'da ayrıca otelin 9. katında Roof Fitness Center deneyimi ile birlikte sauna ve açık yüzme havuzu da sunuyor.


İstanbul'un moda, tasarım ve tekstil dünyasının kalbi olan Merter’de yer alan, ibis Styles İstanbul Merter ise 181 standart, 24 üst düzey, 6 aile, 4 engelli odası olmak üzere toplam 211 konforlu ve modern odası ile misafirlerimizin hizmet veriyor. Otelde ayrıca dilerseniz spor yaparak dilerseniz rahatlayarak vakit geçirebileceğiniz yüzme havuzu, Türk Hamamı, buhar odası, fitness salonu, masaj ve sauna da bulunuyor. 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum