Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Şişli Holiday Inn Otel'in kat görevlisinden megafonlu haritalı ilginç eylem!

İstanbul Şişli'de Rüstem Ö. isimli şahıs eline megafonu alıp çalıştığı otelin giriş kapısına tırmandı.

Reklam
Şişli Holiday Inn Otel'in kat görevlisinden megafonlu haritalı ilginç eylem!
03 Mart 2021 - 23:51
Reklam
Elindeki megafonla halka seslenen Holiday Inn Şişli otelin çalışanı Rüstem Ö. insanlara bir harita gösterdi.

Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre cadde üzerinde faaliyette olan Holiday Inn otelde yıllardır temizlik görevlisi olarak çalışan, psikolojik sorunları olduğu belirtilen Rüstem Ö., öğle saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çalıştığı otelin girişine çıktı.

Megafonla elindeki haritayı etrafa gösteren ve vatandaşlara seslenmeye başlayan şahsın ilginç bir şekilde megafonla bağırdığını gören çevredeki vatandaşlar durumu şaşkınlıkla izlemeye başladı.

Holiday Inn otelde yıllardır temizlik görevlisi olarak çalışan Rüstem Ö. isimli şahısın aşağıya inmemesi üzerine otel görevlileri tarafından ihbarda bulunulması ile olay yerine gelen polis ekipleri, şahsı aşağıya inmesi için ikna etme çalışmalarına başladı.Rüstem Ö., aşağıya inmemesi üzerine merdiven uzatarak yanına çıkan polis ekipleri tarafından polis aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Yaşanan ilginç olay ise kameralara yansıdı.

Rüstem Ö megafonla ''Yüce Allah'ın verdiği yetkiyle artık dünyada ne krallara ne paşalara ne de diktatörlere yer olacaktır. Tüm ülkelerin sınır düzeni artık kalkacaktır.'' diye konuştu. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum