Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Tam kapanmada otelde maske ve mesafesiz eğlence yaptılar, sosyal medyada paylaştılar

Haftalık vaka tablosunda çok yüksek riskli iller arasında yer alan turizmin başkenti Antalya'daki otellerde pandemi kuralları hiçe sayılmaya devam ediliyor

Reklam
Tam kapanmada otelde maske ve mesafesiz eğlence yaptılar, sosyal medyada paylaştılar
02 Mayıs 2021 - 20:31
Türkiye'nin bir çok yerinde artan vaka sayılarına rağmen kural tanımayan eğlenceler hız kesmeden devam ederken Manavgat'ta bir otelde çekilen korona partisi görüntüleri pes dedirtti.

Türkiye'nin bir çok bölgesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında yasak olmasına rağmen parti, eğlence ve toplantılar tepki çekerken turizmin başkenti Antalya'nın Manavgat ilçesindeki bir otelde düzenlenen eğlence, kural tanınmazlığın yeni belgesi olarak kayıtlara geçti.

Pandemi döneminin olmazsa olmazı sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı eğlencede otel müşterisi oldukları öğrenilen yüzlerce kişi, müzik eşliğinde eğlenip o anları cep telefonları ile görüntüleyip sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Yaşananlar orada bulunan katılımcılar tarafından kayıt altına alıp sosyal medya hesaplarında paylaşılırken görüntülerde otel çalışanlarının maske takarak servis yaptıkları görüldü.

Otelde düzenlenen eğlenceye katılanların ise sosyal mesafe ve maske kurallarını hiçe saydığı görüntülere yansıdı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum