Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turgut Torunoğulları: ''Mayıs ayında hedefimiz yüzde 55 doluluk''

2020 yaz döneminde de otellerini açan ilk işletme olduklarını belirten Orka Hotels sahibi Turgut Torunoğulları açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
Turgut Torunoğulları: ''Mayıs ayında hedefimiz yüzde 55 doluluk''
02 Mayıs 2021 - 20:08
Reklam
2021 yaz döneminde ilk yabancı turist kafilesini geçtiğimiz ay otelinde ağırlayan Turgut Torunoğulları 17 günlük tam kapanmadan sonra turizm sezonunu değerlendirdi.

Tam kapanma sürecinde Ege Bölgesi'nin aşırı derece kalabalıklaştığını belirten Torunoğulları şunları söyledi:


''Turizmde yavaş yavaş hareketlenmeler başladı. 25 Mayıs'tan sonra çok daha hareketleneceğine inanıyorum. Biz ilk yabancı turist kafilesini ağırladık hala da yurtdışından rezervasyonlar almaya devam ediyoruz çok şükür. Turistler Türkiye'yi çok özlemişler. Pandemi sürecinde çok sıkıntı çektik. İnşallah hepsi yavaş yavaş geçecek.''


Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelecek misafirlerinin yasak sebebi ile rezervasyonlarını iptal ettiğini belirten Torunoğulları şöyle devam etti:


''Gelen misafirlerimizde çok dikkatli olarak tatillerine devam ediyor. Türkler için 17 günlük bir kampanya başlattık. Şu an otelimizin doluluk oranından memnunuz inşallah hepimizi daha güzel günler bekliyor. Hijyen, maske ve mesafe kurallarına çok dikkat ederek Mayıs ayında hedefimiz otellerde yüzde 55 doluluk.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum