Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Tatil.com'da Ara Kazan Fırsatı başladı!

Tatil.com sayesinde artık 190 ülke ve 11.000 destinasyonda 250.000 otel elinizin altında.

  • Reklam
Tatil.com'da Ara Kazan Fırsatı başladı!
04 Nisan 2021 - 14:05
Reklam
Binlerce şehirdeki en iyi fiyat garantisi ile anında rezervasyon yapmak, otellerin yer müsaitliklerini görüntülemek Tatil.com ile çok kolay.

Otel videoları, resimleri, detay sayfaları ve otel yorumları sayesinde rezervasyon öncesinde konaklama yapmak istediğiniz otel ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Tatil.com’da, otel karşılaştımalarının yanı sıra otel özellikleri, otel fiyat aralıklarına göre de arama yapmak sizin elinizde. 


Tatil.com tarafından başatılan yeni kampanya ile seçili otellerde erken rezervasyon indirimlerine ek 200 TL'ye indirim kazanabileceksiniz.


Acentalardan yapılan rezervasyonlar için de geçerli olacak ekstra indirim kampanyasından faydalanmak için 0850 222 6835 nolu çağrı merkezinden Tatil.com'u arayabilirsiniz.


Tatil.com tarafından başlatılan Ara Kazan kampanyasının ayrıntıları şu şekilde:

Kesintisiz İptal Hakkı:
Misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar yapılabilmektedir. 3 günden sonraki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
Fiyat Farkı İade Garantisi:
Yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.

Tatil.com web sitesini ziyaret ederek kampanyaya ulaşabilirisiniz. Ardından ayrı bir sekmede açılacak olan Tatil.com internet sitesine giderek, ödeme adımında kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Tatil.com internet sitesinden yapabileceğiniz harcamalar için aradığınız tüm Tatil.com indirim kodu, Tatil.com kupon kodu, Tatil.com fırsatları,Tatil.com indirim kampanyalarını görmek için Tatil.com sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum