Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Tatilcilerin yeni gözdesi kiralık villada tatil

Koronavirüs salgınıyla birlikte yön değiştiren tercihlerde otel odalarının dışında apartların, rezidans dairelerinin, bungalovların ve özellikle villada tatilin ön sıralarda geldiği belirtildi.

  • Reklam
Tatilcilerin yeni gözdesi kiralık villada tatil
23 Temmuz 2022 - 23:03
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarında tatil tercihleri yön değiştirmeye başlarken birçok tatilci otel yerine kiralık villaları tercih etmeye başladı.

Turizm destinasyonlarında izole tatil tercih eden tatilcilerin ilk tercihi olan villalar yüzde yüz dolarken otel oda dolulukları ise yüze 50 ile yüzde 70 civarında. Turizmin yavaş yavaş yön değiştirdiğini ifade eden sektör temsilcileri yerli ve yabancı turistlerin pandemi sürecinden sonra villalara, rezidans ve bungalov tarzı tatil türüne rağbet görmeye başladığını belirterek şu açıklamalarda bulundular:


''Villa ücreti alınıyor, 3 ailede gelse 2 kişide gelse bu fiyat değişmiyor. Buda insanlara cazip geliyor. Kiralık villa, konuklarına ev konforunda her ihtiyacı karşılayabilecek bir alan sunan, özel havuzlu, farklı konseptlere sahip villa konaklamalardır. Kendinize ait bu özel alanda dilediğiniz zaman kahvaltınızı yapabilir, istediğiniz zaman özel havuzunuzu kullanabilirsiniz. Her kesime hitap eden kiralık villa tatili seçenekleri ile denize yakın mesafede doğa içerisinde kalabalık arkadaş grubunuzla veya ailenizle herkesten uzak konforlu bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Bulunduğunuz tatil beldesini keşfetmek için şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan yazlık villaları tercih edebilirsiniz. Deniz ve doğa manzaralı villa kiralama ile tatilinizde yazlık hissini birebir yaşayabilirsiniz.''


Kiralık villada tatil yapmanın şehir yaşamından ve otel kalabalığından uzakta ev konforunda rahat, huzurlu bir ortam sağladığını belirten sektör temsilcileri ayrıca kalabalık arkadaş grupları, aileler, yeni evlenecek çiftler için uygun olan kiralık villa tatilinin, her mevsim havuz keyfi yapma imkanı sunduğunu, rahatlığa önem verenlerin korunaklı havuzları ve bahçeleri de olan villalar sayesinde misafirleri ile keyifli bir tatil geçirirebildiklerini belirttiler.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum