• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

The Green Park Hotel'deki uyuşturucu ve fuhuş ticareti ifşa oldu

Youtube kanalından çektiği videolarda yaptığı açıklamalar ve attığı tweetlerle Türkiye gündemine oturan Sedat Peker, Twitter hesabından lüks otellerde gerçekleşen uyuşturucu ve fuhuş ticaretini deşifre etti.

  • Reklam
The Green Park Hotel'deki uyuşturucu ve fuhuş ticareti ifşa oldu
13 Kasım 2021 - 19:00
Reklam
Reklam
Reklam
Aralarında bürokrat, iş adamı ve savcı gibi insanların olduğunu iddia eden ve belgelerin, whatsapp yazışmalarının elinde olduğunu açıklayan Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kadın muhtarlara seslenirken, metruk binaların mahkeme kararı gerekmeksizin yıkılması gerektiğini söyleyip, ''Arkadaş sen gece yık mahkeme kararı bizim arkamızdan gelsin. O bina orada durdukça o binada uyuşturucu kullanılıyor. O binada asayişsizlik yapılıyor. Gece yarısı dozer gelsin, yıksın. Kim yıktı biz nereden bilelim ya? cümlelerine attığı twitlerle cevap verdi.

Metruk binaların uyuşturucu kullanım merkezi olarak hedef gösterilmesinin asıl suçluları ve kimi fuhuş merkezlerini korumak amacı taşıdığını iddia eden Sedat Peker, isim isim hangi otellerde uyuşturucu ve fuhuş ticareti gerçekleştirdiğini ve bunun devlet müsaadesiyle gerçekleştirildiğini söyledi.


Ankara Çukurambar’da 5 yıldızlı The Greenpark isimli otelde çeşitli kademelerdeki bürokratların ve bazı iş adamlarının bu ticaretin parçası olduğunu ve hepsinin isim isim belgesinin elinde mevcut olduğunu yazan Peker, İçişleri Bakanlığı’nın bazı toplantılarını da bu lüks otelde gerçekleştirmesinin tesadüf olamayacağını belirtti.


Sedat Peker’in Twitter hesabı üzerinden Ankara The Green Park Hotel ile ilgili yaptığı paylaşımlar şöyle:

''Bunları yakalamak kolay. Ankara Çukurambar’daki Greenpark Oteli, Ankara’nın en lüks otellerinden. Bütün zenginler, siyasetçiler, bürokratlar orada. Bu senenin Nisan - Mayıs aylarında otelin lobisinde bulunan bir bürokrat bayanın gördüklerinden rahatsız olması üzerine…polisi aramasıyla otele fuhuş baskını yapılmıştı. Bununla ilgili haberleri internetten sildirebilmiş olsalar da poliste resmi kayıtları mutlaka duruyordur. Onları yok edemezler (Eğer yok edilmişse bu çok daha büyük bir skandal. O zaman ortalık daha da şenlenir.). Bu otelin ilk katlarında Rus bayanlar müşteri olarak kalıyor. Bazen de orta katları kullanıyorlar. Otele gelen zengin iş adamlarımız, siyasetçilerimiz, bürokratlarımız otelin lobisinde işlerini hallederken bazı otel personellerinin aracılığıyla kadınların odasına çıkıyorlar. Otel personellerinin isimleri de telefonları da bende mevcut. Mahçup olmasınlar diye isimlerini yayınlamıyorum. Tabii ki bu görüşmelerde isteyenlere kokain de temin ediliyor. Size en komiğini söyleyeyim mi? Fuhuş baskını yapılmış ve üst kademedeki herkesin bildiği……bu otelde İçişleri Bakanlığı’nın ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bazı çalışma toplantıları da yapılıyor (NE KADAR ACAİP DEĞİL Mİ?). Bölge idare mahkemesi başkanımız Sayın Esat Toklu da bu otelin müdavimlerinden. Hem başka kimler var kimler. Yine Ankara’dan devam edelim. Yirmi yaşlarında bazı kız kardeşlerimizin Ankara’da ölüm olaylarına şahit olmuştuk. Paralı seksin ve kokainin nerede olduğunu herkes biliyor. Bu bahsi geçen genç kız kardeşlerimizin çalıştığı yerler var. En meşhurları Contes - Manilya - Corte. Bu mekanlar…''


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa cak
    1 yıl önce
    Sahibi adil de zaten hirsizin tekidir personelin tazminatini odemez kendisine dava acmayan personel yok gibidir adili hakimler bile tanimistir artik onlerine onla ilgii gelen davalarin coklugundan