Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

THY 2022 Ocak ayı uçuş planını güncelledi

Türk Hava Yolları (THY) 2022 yılı Ocak dönemine ilişkin uçuş planının güncellendiğini açıkladı.

  • Reklam
THY 2022 Ocak ayı uçuş planını güncelledi
05 Ocak 2022 - 18:09
Reklam
THY’nin Ocak ayında 251 destinasyonda operasyonlarına devam edeceği bilgisi verilirken, konuya ilişkin internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Mart 2022 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.


Uçuş takvimi 31 Ocak 2022 tarihine kadar bir haftada gerçekleştirilmesi planlanan en fazla uçuş sayısını göstermektedir. Operasyonel sebeplerle takvimde değişiklikler meydana gelebilir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe sizlerle paylaşacağız.''


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum