Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

THY'den 'uçuş planında değişiklik' açıklaması

Türk Hava Yolları (THY) resmi Twitter hesabından "Sayın yolcularımızın dikkatine" başlığıyla yeni bir duyuru yayımladı.

Reklam
THY'den 'uçuş planında değişiklik' açıklaması
06 Haziran 2020 - 18:53
Reklam

Havacılık sektörünü küresel ölçekte durma noktasına getiren yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını, Türk Hava Yolları'nı da (THY) ciddi oranda etkilerken pandemi öncesinde planlanan seferler ülkelerin virüs kaynaklı aldıkları yasaklarla birlikte iptal edilmek zorunda kaldı.

 

Uçuşları iptal olan yolcular merakla yasakların sona ereceği günü beklerken, THY resmi Twitter hesabından "Sayın yolcularımızın dikkatine" başlığıyla yeni bir duyuru yayımladı.

 

Bazı ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarında oluşan anlık değişikliklerin, pandemi öncesi planlanan seferlerin gerçekleştirilememesi sonucu bazı değişikliklere neden olduğunu, yeni planlamaların ise en kısa sürede açıklanacağını duyuran THY, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

"Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine ve uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir. Değişiklik veya iptali gerçekleşen uçuşlarla ilgili bilgilendirmeler iletişim kanallarımızdan ve SMS yoluyla yapılacak olup yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır. Bilet değişim işlemlerinizi ücretsiz olarak web sitemiz, mobil uygulamamız ve çağrı merkezimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz."

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum