Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ağrı Dağı turizmi için önemli gelişme

Ağrı'da Özel İdaresi özel kaynaklarıyla yaptırılan ve 7 bin kişiye istihdam sağlayacak Ayakkabıcılar Sitesi Temel Atma Töreni'ne katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önemli açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
Ağrı Dağı turizmi için önemli gelişme
06 Haziran 2020 - 19:10
Reklam

Ağrı'da Özel İdaresi özel kaynaklarıyla yaptırılan ve 7 bin kişiye istihdam sağlayacak Ayakkabıcılar Sitesi Temel Atma Töreni'ne katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önemli açıklamalarda bulundu.

 

Ağrı Dağı'nın turizme açılmasıyla ilgili önemli mesajlar verien Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi konuşmasında Bakan Soylu'nun geçen sene verdiği talimatı hatırlatarak 2020 yılı içinde Ağrı Dağı'nın açılışına beklediğini söyledi.

 

Konuşmasında Ağrı Dağı'nda turistik tırmanışların serbest olacağına işaret eden Bakan Soylu "Söz verdik ve dedik ki Ağrı Dağı'nda piknik yapacağız. İnşallah Eylül ayında Cudi'de, ardından Ağrı Dağı'nda çok güzel piknik yapacağız. Bölgeyi turizme kazandıracağız. Buradan dünyaya mesaj vereceğiz ve diyeceğiz ki huzurumuz Cudi'de, Ağrı'da ve bizim Türkiye'mizin 780 bin kilometrekarenin her santimetrekaresindedir" diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum