Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

THY Nisan ayı uçuş planını güncelledi!

Türk Hava Yolları (THY) sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Nisan ayı uçuş planını güncellediğini duyurdu.

  • Reklam
THY Nisan ayı uçuş planını güncelledi!
23 Mart 2021 - 12:06
Reklam
THY tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, uçuş planına göre yolcuların 226 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırıldığı bildirildi.

Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından yeniden buluşma vaktinin geldiğinin belirtildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi:


''Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.


Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 - 31 Aralık 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Uçuş takvimi 30 Nisan 2021 tarihine kadar bir haftada gerçekleştirilmesi planlanan en fazla uçuş sayısını göstermektedir. Operasyonel sebeplerle takvimde değişiklikler meydana gelebilir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.''

THY tarafından yapılan açıklamada yolcuların THY'nin yeni uçuş planına web sitesinden ulaşabileceği bildirildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum