Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

THY, Şubat-Mart 2021 uçuş planını güncelledi

Türk Hava Yolları (THY) tarafından resmi internet sitesi üzerinden Şubat-Mart 2021 güncel uçuş planı açıklandı.

  • Reklam
THY, Şubat-Mart 2021 uçuş planını güncelledi
08 Şubat 2021 - 19:18
Reklam
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı uçuşlarda aksama yaşanmasından dolayı Türk Hava Yolları yeni uçuş planını hizmet verdiği müşterilerinin bilgilerine sundu.

''Gökyüzü özgürlüğe çağırıyor: Şubat 2021 güncel uçuş planı'' başlığı ile seyahatseverlere duyuru yapan Türk Hava Yolları 2021 yılının Şubat ayı için uçuş planını güncellediğini belirtti.


Yapılan açıklamada, “uçuş takviminin 28 Şubat’a kadar uygulanacak uçuşları gösterdiği ve uçuş planı güncellendikçe kamuoyuyla paylaşılacağı” ifade edildi.

Türk Hava Yolları tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

''Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Uçuş takvimi 31 Mart’a kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.''

THY Şubat ayı güncel uçuş planı için tıklayın

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum