Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

THY uçuş ekiplerinde aşılama başlıyor!

Sağlık Bakanlığı'nın havacılık çalışanlarını öncelikli aşı programına almasının ardından THY'den personele yönelik duyuru yapıldı.

Reklam
THY uçuş ekiplerinde aşılama başlıyor!
29 Mart 2021 - 18:17
Reklam
Türk Hava Yolları (THY) tarafından yapılan duyuruda ekiplere aşılama hakkında bilgi verildi.

THY tarafından yapılan duyuruda şu iafdelere yer verildi:

''Değerli Uçuş Ekiplerimiz,

Sağlık Bakanlığımız tarafından yapılmakta olan Covid-19 aşısı programına istinaden; aktif olarak uçuş görevlerini icra eden ekipler için randevu sistemi haftalık olarak açılmaya başlanmıştır.

Uçuş operasyonlarında ve programlarınızda aksaklık olmaması adına E-Nabız sistemi üzerinden kontrolü sağlandıktan sonra, aşılama için öncelikli grupta olan ekiplerimizin, randevu tarihi almadan önce, 7/24 görev alan Ekip Çağrı Merkezi ile randevu tarihi belirlenmesi hususunda iletişime geçmesi gerekmektedir.

Uygun aşı günü belirlenmesine istinaden, E-Nabız üzerinden belirlenen gün için randevu oluşturulduktan ve Ekip Çağrı Merkezine randevu onay bilgisi verildikten sonra programınızda gerekli güncellemeler yapılacaktır. Uygulanan aşı programı kapsamında, uçuş ekiplerimizin aşı karneleri ile randevu aldıkları Sağlık birimlerine başvurmaları gerekmekte olup; Covid-19 aşısı uygulandıktan sonra aşı belgesi görselinin VACCINE@THY.COM e-posta adresine gönderilmesi önem arz etmektedir. Aşı uygulanan uçuş ekiplerimizin kural gereği aşının yapıldığı saat itibarıyla uçuşları 48 saat boyunca kapatılacaktır.''


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum