Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

TravelExpo Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı açıldı

Turizm Medya Yayın Grubu medya sponsorluğunda düzenlenen TravelExpo Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı açıldı.

  • Reklam
TravelExpo Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı açıldı
14 Kasım 2019 - 11:21
Reklam

Turizm Medya Yayın Grubu medya sponsorluğunda gerçekleştirilen oteller, seyahat acentaları ile yerli ve yabancı bir çok turizm destinasyonun stand açtığı TravelExpo Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı açıldı.

 

Kültür Turizmi temasıyla bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen fuarın açılışı ATO Congresium'daki törenle yapıldı. Fuarın yalnızca Ankara ve çevresinin değil tüm Türkiye'nin ve komşu ülkelerin turizm ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasına imkan sağlayacağını belirten Ankara Valisi Vasip Şahip açılışta yaptığı konuşmasında turizmin, farklı kültürlerin bir araya gelmesini sağlayan önemli bir etken olduğunu, dinamik yapısıyla da ülkelerin gelişim ve kalkınmasına katkı sağlayan büyük bir güç olduğunu söyledi.

 

Ankara'nın turizm konusunda hakettiği payı almaktan uzak olduğunu ifade eden Şahin, başkentin sadece siyasi ve eğitim merkezi olarak değil ayrıca bir kültür ve turizm destinasyonu olarak da değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Türkiye'nin turizm potansiyeli itibarıyla öne çıkan birkaç ülkeden biri olduğuna işaret eden Şahin, Ankara'nın da bu konuda kendi kabuğunu kırarak, sakladığı güzellikleri insanlara sunacağına inandığını kaydetti.

 

17 Kasım'da sona erecek fuarda 22 ülkeden 60'ı aşkın tur operatörü ve seyahat acentasının yanında bir çok otel ve turizm destinasyonları standları ile yer alıyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum