Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

TUI'den Türkiye ve turizm sezonu açıklaması!

Eylül ayının ikinci haftası itibari ile iki pazarda kapasite artışına gideceklerini belirten TUI Russia & CIS Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
TUI'den Türkiye ve turizm sezonu açıklaması!
24 Ağustos 2021 - 06:30
Reklam
Rusya-Antalya destinasyonunda haftalık uçuş kapasitesini 30 bin misafirin üzerine çıkarmayı planladıklarını belirten Oğuz Ergül, başta Moskova olmak üzere diğer bölgelerde de kapasite artışına gideceklerini belirtti.

Ukrayna için haftalık uçuş kapasitesini 10 bin misafirin üzerine çıkarmayı planladıklarını belirten ayrıca Kazakistan, Belarus ve Baltık operasyonlarının da Ekim ayı sonuna kadar devam edeceğini söyleyen Ergül sezonu Kasım sonuna kadar uzatabilmeyi planladıklarını açıkladı.


2021 yaz sezonunu da Kasım ayı sonuna kadar uzatabilmeyi planladıklarını ve bunu gerçekleştirebilmek için Kasım ayının ikinci haftası dahil yoğun bir operasyon hazırlığı yaptıklarını belirten TUI Russia & CIS Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül şunları söyledi:


''Sezonun uzatılabilmesinde en büyük etken Mısır uçuş izinlerinin durumudur. Şu an için belli kapasiteler dahilinde Moskova ve bölgelerde de uçuş izinleri verildi. Süreci yakından takip edip planlamalarımızı buna göre yapacağız. Ayrıca kış operasyonları için de hazırlıklarımız devam ediyor. Rusya’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşlarımızı planladık. Kayak destinasyonlarına uçuş izinlerinin verilmesi ile talep dahilinde, kayak bölgeleri için operasyon planlamalarımız devam ediyor.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum