Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turizmin başkenti Antalya'da geceliği 110 bin TL'ye konaklama

Turizmin başkenti Antalya'da bulunan 5 yıldızlı otellerin kral daireleri, birbirinden lüks süitleri ve özel villaları nitelikli turizm alanında dikkat çekiyor.

  • Reklam
Turizmin başkenti Antalya'da geceliği 110 bin TL'ye konaklama
12 Temmuz 2019 - 17:45
Reklam

Dünya liderleri ve birçok ünlü ismin de ağırlandığı otelelere ait kral daireleri ve villa misafirleri için lüks ve hizmette sınır tanınmıyor. Misafirler havalimanından helikopterle alınıyor. Villaların bir gecelik fiyatları ise 110 bin TL'yi buluyor.

 

Her şey dahil sistemde, lüksün ve hizmetin sınırlarının zorlandığı Antalya, Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar 640 kilometrelik sahilleri ve mavi bayraklı 202 plajıyla dünyada ilk sırada yer alırken, 5 yıldızlı otellerde kral daireleri, birbirinden lüks süitler ve özel villalarıyla da nitelikli turizm alanında dikkat çekiyor.

 

Kente gelen turist sayısında rekorların kırıldığı Antalya turizminde lüks segment olarak adlandırılan kral daireleri, süper lüks süietler ve villalara ilgi günden güne artış gösteriyor. Gecelik fiyatları 5 bin liradan başlayıp 20 bin dolar arasında değişen villa, kral dairesi ve lüks süitler, bazı otellerde bir günlük 105-110 bin TL'yi buluyor.

Kundu bölgesinde yaklaşık 50 villa ile lüks hizmet veren IC Residence Hotel'in genel müdürü Nihat Tümkaya, IC Residence olarak 50 adet farklı villada hizmet sunduklarını, bunların süperior 3 yatak odası, özel hamam ve sauna, SPA, kendi havuz ve bahçesiyle çok özel villalar olduğunu söyledi.  24 saat her türlü hizmet verildiğini söyleyen Tümkaya ''Sahilde de bu villalar için özel pavilyonlar oluşturuldu. Geçen seneye oranla fiyatlar iki katına çıktı diyebiliriz. Nisan-mayısta İskandinav ülkeleri, İngilizler, Almanlar tatile geliyor. Yüksek sezonda ise Kazakistan, Ukrayna, Rusya gibi BDT ülkeleri ve Türkiye'den talep görüyoruz" diye konuştu.

 

24 saat hizmet veren ve özel kahya tahsis edilen VIP villalarda ayrıca özel oda servisi, sauna, Türk hamamı, SPA, sinema salonu, özel açık havuz, özel yatak odaları da bulunuyor. Banyo duvarlarının bir kısmı ve armatürleri de altın kaplama ve camları kurşun geçirmez olan bu villaların bulunduğu tesisin her yerinde ayrıcalık tanınan villa müşterisi, plajda da kendisine ayrılan özel iskeleden denize giriyor.

Arap şeyhlerinden, Hollywood yıldızlarına, ünlü sporcular ve iş insanlarında devlet başkanlarına kadar hizmet veren bu villa ve kral dairelerinin müşterileri havalimanından lüks otomobiller veya helikopterle otele transfer ediliyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum