Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Türk turistlerin tercihi oldu!

Uluslararası ziyaretçileri yeniden misafir etmeye hazırlanan ülke, yalnızca 4 saatlik bir uçuşla Türkiye'den gidecekler için de en yakın tatil rotalarından biri olarak dikkat çekiyor.

  • Reklam
Türk turistlerin tercihi oldu!
26 Mayıs 2021 - 11:18
Reklam
Geçen yıl sınırlarını uluslararası yolculuğa kapatılmasından bu yana Katar'da hem ziyaretçileri hem de yerleşikleri Covid-19'a karşı korumaya yönelik pek çok uygulama hayata geçirildi.

Katar Ulusal Turizm Konseyi (QNTC) ve Katar Halk Sağlığı Bakanlığı (MOPH) iş birliğinde uygulanan Temiz Katar (Qatar Clean) programı ile turistik mekan ve alanlarda son derece ayrıntılı hijyen ve temizlik standartları uygulanıyor.


Türkiye ile Katar arasındaki vizesiz seyahat kolaylığının yanı sıra, Numbeo tarafından her yıl yayınlanan endekste de en güvenli destinasyon seçilen ülke, ziyaretçiler için ideal bir tatil seçeneği olarak ön plana çıkıyor.


Sessiz ve sakin bir tatil arayışında olanlar için dünya standartlarındaki tesisleri bambaşka bir tatil deneyimi sunana Katar'da her biri farklı konseptte olan spa ve dinlenme tesisleri, ülkenin şiirsel bir sakinlik sunan karakterini yansıtıyor. Zulal Wellness Resort, Al Messila, Sharq Village & Spa ile Ritz Carlton gibi ülkenin en önde gelen wellness tesisleri sıra dışı bir lüks deneyim için ziyaretçilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.


Katar'daki diğer gezilecek yerler ve kültürel deneyim rotaları hakkında daha fazla bilgi için Visit Qatar web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.visitqatar.qa/en/things-to-do/art-culture


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum