• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Türkiye'de 13 yeni otel projesini hayata geçirecek!

Türkiye'de 54 oteli ile hizmet veren dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu 13 otel projesi daha hayata geçirecek.

  • Reklam
Türkiye'de 13 yeni otel projesini hayata geçirecek!
24 Kasım 2020 - 11:59
Reklam
Reklam
Reklam
Avrupa’nın önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, dünya lideri ileri seviye otelcilik hizmetlerini sürdürürken, Orta Doğu ve Afrika bölgesine Türkiye ve Hindistan’ı ekledi.

Yeni bölgesel genişleme ve yapılandırılma doğrultusunda önümüzdeki 24 ay içinde açılması planlanan 112'den fazla mülkle Accor Otel Grubu, toplam anahtar sayısını 110.000 odaya yaklaştırarak, bölgedeki en büyük uluslararası konaklama işletmecisi haline gelecek.


Ekonomi, orta ölçekli, üst ölçekli ve lüks olmak üzere tüm pazar yelpazesinde 35'ten fazla markadan oluşan genişletilmiş portföyleri olduğunu kaydeden Accor Türkiye, Hindistan, Orta Doğu ve Afrika İcra Kurulu Başkanı Mark Willis, yeni yapılanma ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Bölgedeki büyüme için bir katalizör işlevi görmektedir. Bu bölgesel genişleme her destinasyondaki her proje için çeşitli otelcilik seçeneklerine sahip olduğumuz anlamına geliyor. Zaten çeşitlilik gösteren bölgemize Türkiye ve Hindistan'ın da eklenmesi, var olan ilişkiyi ve yıllar içinde başarılmış olan çalışmaları pekiştirebileceğimiz ve bunu toplu bir çabaya merkezileştirebileceğimiz anlamına geliyor. Bölgenin geleceği için gözümüzde uzun vadeli planlarla Hindistan ve Türkiye'yi portföyümüze entegre etmemiz stratejik ama doğal bir hamledir.”

Accor Otel Grubu'nun Hindistan'daki portföyünde, Accor'un ibis ve Novotel gibi bazı önemli orta ve ekonomik otel markalarının yanı sıra lüks segmentten Mumbai'deki ikonik Fairmont Jaipur ve Sofitel BKC yer alıyor.

2021'in başında Udaipur'da ilk Raffles markasını ülkeye tanıtacak olan grup bünyesindedi tesis, Doğunun Venedik'i olarak da bilinen gölleri, tapınakları ve saraylarıyla ünlü batı Rajasthan eyaletinde yer alacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum