Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Türkiye'deki hedefi 5 yıl içinde 50 otel ve 10 bin oda!

Koronavirüs salgınıyla birlikte alınan hızlı önlemler sayesinde başarılı bir sınav veren Türkiye, dünya turizm devlerinin yatırım için tercihi olmaya devam ediyor.

  • Reklam
Türkiye'deki hedefi 5 yıl içinde 50 otel ve 10 bin oda!
17 Kasım 2020 - 17:33
Reklam
120 ülkede 9 marka ve bin 400 oteliyle faaliyet gösteren ve Türkiye’de faaliyette veya geliştirilmekte olan 30 otel ve 4.500’den fazla odaya sahip olan Radisson Hotel Group 5 yıl içinde 50’den fazla otele ve 10 bin odaya ulaşmayı hedefliyor.

Türkiye’ye olan bağlılıklarının uzun vadeli olacağını belirten ve İstanbul, Bodrum, Bursa ve İzmir, Aliağa’da geliştirme aşamasında olan projeleriolduğuna değinen Radisson Hotel Group Ukrayna, Gürcistan, Türkiye Bölge Direktörü Antoine Moubarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Radisson RED gibi yeni markaların piyasaya sürülmesiyle ve resortlar, kongre merkezleri, iş otelleri, apart daireler ve butik otel gibi projelerimizin olduğu dengeli portföyümüzle ülkedeki varlığımızı daha da çeşitlendirmeyi hedefliyoruz. Radisson Hotel Group ağımıza katılmak üzere mevcut otellerin dönüştürülmesinde de birden fazla fırsat olacağına inanıyoruz.”

Türk yönetici ve çalışanların turizm sektöründeki deneyimine dikkat çeken ve yıllardır Türklerle çalıştığına vurgu yapan Moubarak, Türklerin her zaman hedefperver olduklarını kaydederek şöyle devam etti:

''Hizmet Türklerin adeta DNA’larının bir parçası. Kibar, cana yakın ve çok profesyoneller. Son derece sıkı çalışma eğilimindeler. Türklerle çalışırken anahtar kelime güvendir.''

Mevsimlere özel gezebilecek destinasyonların derlediği Go.See.Taste. isimli bir rehber yayımlayan Radisson Hotel Group'un rehberiyle misafirler, lokal şefleri, ilham veren şehirleri, lezzetleri, değişik kültür ve mutfakları keşfetme olanağı bulacak. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum