Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

TÜRSAB'dan bir ilk!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) WTM Londra Fuarı'na bu yıl ilk kez kendi standıyla katıldı.

  • Reklam
TÜRSAB'dan bir ilk!
05 Kasım 2019 - 16:19
Reklam

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB); ITB Berlin, MITT Moskova, ATM Dubai gibi önemli uluslararası fuarların ardından 5 bin turizmci ve turizm markasının stant açtığı WTM Londra'da bu yıl ilk kez 120 metrekarelik kendi standıyla katıldı.

 

WTM Londra Fuarı'na TURSAB adına; Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Başkan Yardımcısı Bedirhan Bayka, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özden, TÜRSAB Batı Akdeniz BTK Başkanı Özgen Uysal, TÜRSAB Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin, TÜRSAB Gastronomi Turizmi İhtisas Başkanı Ömer Kartın ve TÜRSAB Stratejik Planlama, Koordinasyon ve Pazarlama Grup Başkanı Levent Demirel katıldı. Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar TÜRSAB standını ziyaret etti.

 

Bağlıkaya, Türkiye için büyük önem taşıyan İngiltere pazarında sektör temsilcileriyle ve CNN International'ın ünlü ekonomi ve iş dünyası editörü Richard Austin Quest ile de görüştü. Quest'i Türkiye'ye davet eden Bağlıkaya, ünlü gazetecinin daveti kabul ettiğini ve yakın zamanda ülkemize geleceğini söyledi. Bağlıkaya, Londra ziyareti kapsamında Avrupa Seyahat Acentaları ve Tur Operatörleri Birliği (ECTAA) Başkanı Pawel Niewiadomski ile de bir görüşme gerçekleştirecek. İkili görüşmede Avrupa seyahat pazarında yaşanan gelişmeler değerlendirilecek.

 

Bu yıl 40 kez kapılarını açan dünyanın en büyük ikinci turizm fuarı olan WTM Londra Uluslararası Turizm Fuarı dünya çapında seyahat pazarının ana aktörlerini ve turizm profesyonellerini ağırladı. Dünya turizminin buluşma noktası olan WTM Londra Fuarı'na bu yıl 182 ülke katıldı. Üç gün boyunca 50 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuarda 3 milyar sterlin değerinde iş hacminin oluşturulduğu tahmin ediliyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum