Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Uçuşun ortasında kapıyı açmaya çalışan, mürettebatı ısıran kadını koltuğa bantladılar!

Uçuş görevlilerine saldıran ve uçağın ön kapısını açmaya çalışan kadın, koltuğuna bantlanarak durdurulabildi.

  • Reklam
Uçuşun ortasında kapıyı açmaya çalışan, mürettebatı ısıran kadını koltuğa bantladılar!
13 Temmuz 2021 - 20:20
Reklam
American Airlines uçuşunda yaşanan ve  TikTok kullanıcısı @lol.ariee tarafından çekilen ve sosyal medyada paylaşılan videoda birinci sınıfta uçan kimliği belirsiz bir kadın ağzında koli bandıyla görülüyor. 

Uçakta yaşanan kargaşanın uçuşun ilk bir saatinde yaşandığını belirten lol.ariee isimli kullanıcı, mürettebatın tuvaletleri kilitlemeye başladığını ve baş üstü dolaplarından çantaları almaya başladığını, ancak tam olarak neler olduğunu söylemediklerini anlattı.


Yaşanan kaos ve kargaşa sonrasında pilotun interkom aracılığıyla yaptığı açıklamada uçakta kötü bir durum yaşandığı için insanlardan koltuklarında kalmalarını istediğini ancak daha fazla ayrıntı vermediğini belirten lol.ariee olayı şu sözlerle anlatmaya devam etti:


''Bu uçaktan inmem lazım diyordu ve beni bu uçaktan indirmeniz lazım! diyerek kapılara vurmaya başladı. Sonrasında kadın ısırmaya, tükürmeye ve uçuş görevlilerine saldırmaya başladı ve bu yüzden de mürettebat kadının ağzını ve kendisini koltuğa bantlamak zorunda kaldı.''


4 milyondan fazla izlenen video ile ilgili olarak açıklama yapan American Airlines sözcüsü, kadının uçağın ön biniş kapısını açmaya çalıştığını ve bir uçuş görevlisinin yaralanmasına neden olduğunu söyledi. Sözcü ayrıca ''Mürettebatımızı profesyonellikleri ve diğer yolcuları koruma konusundaki hızlı çabaları için alkışlıyoruz.'' ifadelerini kullandı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum