Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ukrayna ve Polonya'dan gelen turistlerle sezonu açıyor

Muğla'nın Marmaris bölgesinde bulunan Orka Lotus Otel pandemi döneminde tüm tedbirlerini alarak 26 Nisan'da açılıyor.

  • Reklam
Ukrayna ve Polonya'dan gelen turistlerle sezonu açıyor
24 Nisan 2021 - 20:16
Reklam
Türkiye’nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla'nın Marmaris bölgesinde bulunan Orka Lotus Otel pandemi döneminde tüm tedbirlerini alarak 26 Nisan'da açılıyor.

2020 yaz döneminde otellerini açan ilk işletme olduklarını belirten Orka Lotus Otel'in sahibi Turgut Torunoğulları, geçen sezonun kendileri için bir tecrübe olduğunu, eksik yaptıkları her şeyi tamamladıklarını söyledi.


Otellerindeki tüm misafirlerin hijyen ve mesafe kurallarıyla tatillerine devam etmesi için elllerinden gelenin en iyisi yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini kaydeden Torunoğulları şunları söyledi:


‘’Açılışımızın ilk gününde Polonya'dan 50, Ukrayna'dan 80 turist geliyor. Yurt dışından gelen misafirlerimize ülkemizde sağlık ve rahatlıkla tatil yapabileceklerini göstermek istiyoruz.’’


Otelin odalarının günlük dezenfekte edilmesi gerektiğini ve otellerin sahillerdeki şezlong mesafelerine çok dikkat etmeleri gerektiğini belirten Torunoğulları sözlerine şöyle devam etti:

''2020 yaz sezonunda otelimizde konaklayan hiç kimse koronavirüse yakalanmadı. Hem otel içinde hem de sahilde hijyen ve mesafe kurallarına çok önem veriyoruz. Misafirlerimizin ve personelimizin sağlığı bizim için her şeyden önemli. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'na çok teşekkür ediyorum. Tüm işletmelerin olduğu gibi bizim de yanımızda oldular hep desteklediler.’’


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum