Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

''Ülkemiz turizm potansiyeline sahip ve tek umudumuz bu''

Ekonomide büyük kriz yaşayan Yunanistan’ın umudunu turizme bağladığı ve Atina yönetiminin ülkeye girişler için aşı zorunluluğu aramayacağı açıklandı.

Reklam
''Ülkemiz turizm potansiyeline sahip ve tek umudumuz bu''
26 Ocak 2021 - 18:38
Yunanistan Turizm Bakanı Haris Theoharis Yunanistan'a seyahat edecek olanlar için aşı belgesinin zorunlu haline gelmeyeceğini, aşı belgesi olmayanlara da test uygulanacağını açıkladı.

Turizm Bakanı Theoharis hem aşı belgesinin hem de hızlı tanı testlerin 2021 yazında Yunanistan'a seyahat etmek için önemli iki araç olacağını belirtti.


Tüketici alışkanlıklarının değiştiğini, yaşanan sağlık konusundaki belirsizlikler nedeniyle de kimsenin 6 veya 8 ay öncesinden tatil planı ve rezervasyon yapmadığını dile getiren Turizm Bakanı Theoharis yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Kaybedilecek daha fazla zaman yok. Ülkemiz turizm potansiyeline sahip. Tek umudumuz bu.Tüm olumsuzluklara rağmen Yunanistan'ın turizm potansiyeline güveniyoruz. 2021 yılında turizmden çok fazla beklentimiz var. Bu nedenle şimdiden dış ülkelerde turizm sektör temsilcileriyle temaslara başladık.''

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum