Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Zenginler kulübünden bütçeye göre aşılı turizm paketi!

Koronavirüs tehlikesi bütün dünyayı tehdit etmeye devam ederken bundan yararlananlar da var.

  • Reklam
Zenginler kulübünden bütçeye göre aşılı turizm paketi!
26 Ocak 2021 - 14:39
Reklam
Zenginlerin üye olduğu kulüpler tarafından üyelerine aşılı turizm paketi sunuluyor.

Avrupalı ve ABD'li zenginlerin hücum ettiği programa göre uçuş öncesi negatif test yaptırılıyor ve Aşı turizmi başlatan ülkeye gidiliyor.


Gidilen ülkede ilk doz aşı alındıktan sonra ülke içinde istenildiği gibi tatil yapılıyor ve tatilin bitimine yakın ikinci doz aşı yaptırılıyor.

Avrupalı zenginler, 45.000 Euro verip aşı turizm paketi alırken Dubai’de tatil ve BioNTech aşısı için 45.000 Euro, AstraZeneca aşısı yaptırmak isteyenler ise daha düşük ücret ödeyerek Hindistan- Madagaskar turizm paketi alabiliyor.

İngiltere'de, Concierce Club-Knightsbridge Circle isimli kulübün randevu beklemek istemeyen üyeleri için hazırladığı paket birinci sınıf uçuş, 21 günlük lüks konaklama ve Pfizer/BioNTech aşısını kapsıyor. 

Lady Gaga gibi yıldızlarla toplantılar düzenleyen bu kulübün üyeleri zaten yıllık olarak yaklaşık 30 bin Euro üyelik aidatı ödüyor ancak sunulan aşılı turizm paketi ekstra ücrete tabi. Üye olmayanların da programa katılması mümkün hale getirilmiş durumda.

Knightsbridge Circle'ın kurucusu Stuart McNeill, Telegraph Gazetesi'ne müşterilerinin yaklaşık yüzde 20'sinin bu programı seçtiğini söylerken şirket, AstraZeneca aşısı yaptırmak isteyenleri de Hintistan'a aşı turuna götürmeyi planlıyor.

Programa göre ilk doz aşı Hindistan'da alınıyor, ardından Madagaskar'a gidilip geziliyor ve sonra ikinci doz için yeniden Hindistan'a dönülüyor. Aşı ile karışık zengin turizminin ardından da çıkış ülkesine geliniyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum