Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ülkenin Turizm Bakanı'na kanlı bıçak gönderdiler!

Ülkede seçimler yaklaştıkça tehditler artarken, son olarak Turizm Bakanı'na kanlı bıçak içeren paket gönderildi.

  • Reklam
Ülkenin Turizm Bakanı'na kanlı bıçak gönderdiler!
27 Nisan 2021 - 10:47
Reklam
Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından yayımlanan raporlara göre 2019 yılında Fransa'nın ardından 83,5 milyon ile dünyada en fazla turist alan ikinci ülke olan ancak salgının etkisiyle 2020'de, 1969'dan bu yana ilk kez 20 milyon turist seviyesinin altına inen İspanya'da siyasetçiler bir süredir ölüm tehdidi alıyor.

Son olarak Sanayi, Ticaret ve Turizm Bakanı Reyes Maroto'ya içinde kanlı bir bıçak olan paket gönderildi.


Bakana gönderildiği belirtilen katlanır bir çakının fotoğraflarının yayınlanması sonrasında olayla ilgili soruşturma başlatılırken, bıçağın üzerindeki kırmızı sıvının gerçek kan mı, yoksa sadece boya mı olduğu kontrol ediliyor.


İspanya Sanayi, Ticaret ve Turizm Bakanı Reyes Maroto'ya bıçağın nasıl ulaşabildiği araştırıldığında bıçağın, tarayıcılar tarafından algılanmasını engelleyen iki CD arasına gizlendiği belirlenirken paketin ayrıca kağıtlara basılmış sosyal medya mesajlarının ekran görüntülerini ve el yazısı notu içerdiği bildirildi.


Daha önce de İçişleri Bakanı Fernando Grande-Marlaska, Sivil Muhafız Başkanı Maria Gamez ve sol görüşlü Podemos partisi lideri Pablo Iglesias da ölüm tehditleri almıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum