• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vahşet! Otel çalışanını parçalayarak öldürdüler

Portekiz'in Tavira kentinde yaşayan Maria Malveiro ve Mariana Fonseca isimli eşcinsel çift, Diogo Goncalves isimli otel görevlisini öldürüp cesedini parçaladı.

  • Reklam
Vahşet! Otel çalışanını parçalayarak öldürdüler
28 Eylül 2020 - 19:48
Reklam
Reklam

Portekiz'in Tavira kentinde yaşayan 19 yaşındaki Maria Malveiro ve 23 yaşındaki hemşire Mariana Fonseca isimli eşcinsel çiftin kandırdıkları otel görevlisini vahşice öldürdüğü ortaya çıktı.

Kucak dansı yapacağız diyerek baştan çıkardıkları, çiftin hain tuzağına düşen 21 yaşındaki Diogo Goncalves isimli otel görevlisini  genç kadınlar sandalyeye bağladıktan sonra boğazını keserek öldürdü. Daha sonra parçaladıkları Diogo'nun cesedini çöp poşetlerine koyup üç gün arabalarında tuttuktan sonra denize attı.Otel çalışanı Diogo Goncalves'in kestikleri parmaklarını kullanıp cep telefonuna giriş yapıp banka hesabından yaklaşık 80 bin dolar çalan eşcinsel çift, Diogo'nun öldüğü anlaşılmaması için de üç gün boyunca Facebook hesabından paylaşım yaptı.

Mariana'nın Diogo'nun kendisine kucak dansı yaptırma fantazisini olduğunu bildiği için Diogo'yu evine davet edip sevgilisi ile öldürdüğünü yazan Portekiz gazetesi Jornal de Noticias, çiftin denize atmaya çalıştığı ceset parçalarını kayalıklarda fark eden vatandaşların durumu fark ederek polise bildirdiğini yazdı.Yapılan araştırma sonrasında telefonun en son çiftin evinde olduğu bilgisine ulaşılması sonrasında çifti sorguya aaln polis yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre çift cinayeti kabul etti ve Amerika dizisi Dexter 'dan etkilendiklerini söyledi. 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum