Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

World Luxury Hotel Awards'ın kazananlarında İstanbul'dan 2 otel

World Luxury Hotel Awards'ta Yeni Lüks Oteller kategorisinde dünya çapında en iyi oteller belirlenirken İstanbul'daki otel Aile Dostu Otel ödülünü aldı.

  • Reklam
World Luxury Hotel Awards'ın kazananlarında İstanbul'dan 2 otel
13 Kasım 2020 - 11:00
Reklam
Her yıl 300 binden fazla uluslararası gezgin tarafından oylanan, lüks segment otellerin en iyilerinin değerlendirildiği World Luxury Hotel Awards'ın kazananları belli oldu.

Osmanlıların ve daha birçok farklı kültür ve toplumun iz bıraktığı Karaköy'ün merkezindeki konumuyla World Luxury Hotel Awards'ta JW Marriott Istanbul Bosphorus, Yeni Lüks Oteller kategorisinde dünya çapında verilen ödüle layık görülürken, dünya genelindeki toplam 29 ülkede 88 oteliyle hizmet veren JW Marriott markasının en yeni üyelerinden.Dünyanın en prestijli lüks restoran ödüllerinden World Luxury Restaurant Awards'ın Avrupa'nın En İyi Panaromik Manzaralı Restoranı ödülünün kazananı ise İstanbul'un tüm ikonik yapılarını aynı pencerede görme fırsatı veren Octo oldu.


Bununla birlikte her yıl, 40 farklı kategoride 40 binden fazla adayın ödüllendirildiği Travel and Hospitality Awards'ın sonuçlarına göre, Sheraton Istanbul City Center, Travel and Hospitality Awards'ta (THA) Aile Dostu Otel-Family Friendly Hotel ödülüne layık görüldü.

Marriott International zincirinin bir parçası olan JW Marriott Istanbul Bosphorus ve Sheraton Istanbul City Center ile Türkiye’ye yatırım yapan otelin mülk sahibi olan ve Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu'daki otelleri ile hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi (ARTIC), JW Marriott Istanbul Bosphorus ve Sheraton Istanbul City Center otellerini toplam 93 milyon Euro tutarında yatırım ile satın aldı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum